Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma jött ki a "Permission To...

Ma jött ki a "Permission To dance" BTS. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem hangulatos kis zene, az mv is érdekes. Persze adhatnának több szerepet Suga-nak J-hope-nak vagy Rm-nek... De ez csak az én véleményem és szerintem szupi lett mondjuk nem hinném hogy be kerülne a kedvenc TOP 5 BTS zenémbe.

Rm-nek egy kicsit fura a haja de kinek mi a fura. 💜



2021. júl. 9. 08:40
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
50%

"sehol sincsenek a btshez képest" xd legtöbb groupban több a tehetség, potenciál és még sorolhatnám, mint bennük. még adok nekik max 3 évet és a süllyesztőben végzik (már közel vannak hozzá egyébként no offense, egy ideig a csapból is ők folytak, aztán már csak a fanoktól lehet hallani róluk. pont mint annó a 1dnél. valszeg pont azért mert ilyen tipik lószar mainstream stílusra váltottak). ez a sehol sincsenek kijelentés hihetetlenül nagy baromság.

és véleményem szerint pont hogy a ptd a borzalmasan unalmas és nem a kpop dalok

2022. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
26%

Jungkooknál ki a tehetségesebb?

Ne nevettess. :D

Minden csapattag jó mindenben, dalszövegírás, hang, tánc és jó a személyiségük is.

Hálásak a rajongóiknak, folyton pozitív az üzenet, amit adnak.

Rengeteget adományoznak ők és a rajongók is.

Melyik másik csapatot érdekelnek ezek a fontos dolgok?

Azok csak a cégük rabszolgái.

Minden kpop csapat egy lére megy.

Semmi egyedi nincs bennük.

Nem is lehet a BTS-el emlegetni. :D

Milyen süllyesztő?

Ha nem is akarnák folytatni, akkor is lenne elég pénzük, hidd el.

Folytathatják szólóban is,

minden tagnak sok lehetősége van a BTS-en kívül is.

Semmi ismeret nincs, csak a hülyeségek és a rosszindulat.

Inkább csináljatok valami értelmesebbet és fejlesszétek magatokat!

2022. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
58%

Jungkook a legtehetségesebb a BTS-ben, semmi kétség. Viszont egyáltalán nem a legtehetségesebb a kpop előadók közül. Kapásból mondhatnám Moon Taeilt, aki tehetségesebb vagy kb az SM énekesek nagyrészét felsorolhatnám (mert az SM énekesei a legtehetségesebb énekesek a szakmában, ezt rengeteg MC is és idol is tudja, nem véletlenül hülledeznek nagyon sokszor az SM énekesektől.)


"Melyik másik csapatot érdekelnek ezek a fontos dolgok?" Itt a zeneiparról van szó, a tehetségről nem pedig az adományozásokról, bár elég sok más idol adományozik (IU például nem rég adományozott MILLIÓKAT). "Hálásak a rajóngóiknak" Igen, ahogyan a groupok 98%a.

"Folyton pozitív az üzenet" Ugyancsak azt tudom mondani, hogy szintén így van ez más sok sok grouppal is, csak ti BTS fanok ezt képtelenek vagytok elfogadni és tovább istenítitek azt a 7 srácot, mintha csak ők csinálnák ezeket; pedig nem:D


"Azok csak a cégük rabszolgái" El kell hogy szomorítsalak, hogy a BTS is az. Elhiheted hogy az amit mutatnak a cég által beállított imidzs. Ez az igazság, hiába próbáljátok mindig azt mondani, hogy "dE őK nEm OlyANok MinT A tÖBbiEk" de. de olyanok. A cég megmondja nekik mit hogy és úgy is tesznek. Tény, hogy lehet már nagyobb "szabadkezet" kapnak, mint az újonnan debütált groupok, de ez szintén előfordul régebben debütált groupoknál is, not that special.


"Ha nem is akarnák folytatni, akkor is lenne elég pénzük" Kit érdekel itt a pénz? Imádom hogy a te fandomod sosem tud valid érveléseket adni, csak állandóan a pénz, a díjak és a számok, chartok. Ezek senkit sem érdekelnek, ha olyan diszkurzus folyik, amiben a lényeg a TEHETSÉG, a SZÍNVONAL.


"Folyatathatják szólóban is" Igen, mint casual jk stan, arra várok már vagy 2-3 éve, hogy Jungkook mikor megy végre szólóba, remélem hamarosan😁


"Semmi ismeret nincs, csak a hülyeség és a rosszindulat" 2016tól 18ig Army voltam, aztán casual listener kb 19ig. Milyen semmi ismeretség? Van nekem elég ismeretem velük kapcsolatban, ki is tudom jelenteni, hogy a színvonal borzalmasat csökkent '19 óta, sajnálom hogy már ilyen mainstream számokat adnak ki.


"Inkább csináljatok valami értelmeset és fejlesszétek magatokat" - Te pedig inkább lépj ki a fanatikus army buborékodból bff

2022. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
8%

Nem vagyok fanatikus.

Senki sem tökéletes, tudom én ezt.

Az a hüledezés megjátszott, de már olyan szinten, hogy nevetséges.

A kommentek nagy része meg is említi.

Mindent mérni lehet. Azért vannak a szakértők és bírák.

Mindenki az elismerésért dolgozik.

Szerintem és az emberek nagy része szerint, az elismerések és eredmények számítanak.

Vagy nem tartod nevetségesnek, hogy ti átlagemberek olyanokat írtok, hogy nem számítanak az elnyert eredményeik és meg sem érdemlik? :D

Igen, más is adományoz, egyszer kétszer.

Nem folyamatosan, mint a BTS.

Azt is tudom, hogy őket is irányítja a cég és a szerződés, ez elkerülhetetlen.

Mégis a BTS a legszabadabb és a legbátrabbak a tagok.

Tetoválásaik vannak és őszinte véleményük, amit sokszor elmondanak.

A melegeket, a feketéket, me too és elég sok mozgalmat támogatnak. Pénzzel és szóban is.

Vannak díjaik, elért eredményeik, jó személyiségük, de nektek persze semmi sem számít.

Ezen kívül mi kéne?

Csoda?

Az ízlésről meg felesleges vitatkozni, mert mindenkinek más hang és stílus tetszik.

De az már joggal idegesít, hogy milyen rosszindulatúak vagytok.

Terjesztitek a hüvelyességeteket. Senki sem szereti a kö..csög embereket.

Ha valami nem tetszik, hagyni kell.

Nem napokig sírni és hülyeségeket kommentelni.

Én sem megyek a csapataitokhoz hülyeségeket írni. :D

2022. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne megjátszott az hogy élvezik az SM előadók éneklését hogy milyen gyönyörű?:D Persze, ha valakit dicsérnek, aki nem a kedvenced, az már rögtön megjátszott:D

Ahogy említetted, igen, szakértők és bírák! Nem véletlenül dicsérik a groupokat ott ahol tudják, pont azért mert tehetségesek. Az SM a hangra nagyon rá van állva, náluk vannak a legkülönlegsebb hangú énekesek nagyrészben. Ezt pedig nem lehet tagadni, akármennyire is szeretnéd.

Igen, mindenki az elismerésért dolgozik, ki mondta hogy nem? Itt nem arról van szó hogy kit érdekel hogy egyébként díjakat nyernek, meg ilyen #1 helyeken olyan #1 helyeket érnek el. Nem. Én azt írtam, hogy ebben a diszkurzusban nagyon nem ez a lényeg, de mégis mindig ilyenekkel jöttök, ha valaki a tehetséget említi meg. Ugyan miért?:DDD


Tetoválásaik és véleményeik vannak? Igen, meg még 100 másik idolnak, ne legyél már ennyire vak, nem ők ebben is az elsők és egyetlenek. Ez a megjegyzés is borzalmasan nevetséges volt.


Díjak, eredmények, személyiség. "Nektek semmi sem számít", ezt megint ki mondta? Mert egy szóval sem ezt mondtam, hanem azt; ha egy tehetségről szóló beszélgetést folytat az ember, akkor ne a számokkal meg díjakkal gyertek, mert irreleváns. De nagyon. És ezzel az jön le a másik embernek, hogy egyébként egy normális érvet sem tudtok mondani, csak a számokkal tudtok jönni. Ez nem flex, más groupok is voltak már #1-ok, más groupok is adtak már el milliós számban albumokat és még sorolhatnám. Csak ezt sem tudjátok elfogadni, itt is azzal jöttök mindig, hogy "De A bTS TöBBszÖr éS tÖBbEt".


Megintcsak elmondom, senki sem rosszindulatú, ezek vélemények. Nem hülyeségek, nem "kö..csög" emberek.


Napokig pedig senki sem sír, főleg nem egy kpop bandán (legalábbis egy normális ember ezt nem teszi, de lehet magadból indultál ki és ezért gondoltad, hogy de, valaki sír emiatt, ki tudja) és senki sem kommentel hülyeségeket. Én írtam valamit, kaptam rá egy hosszú választ, majd válaszoltam arra megint. De hidd el, nem hatott meg a kommented, nem kezdtem el pityeregni:DD Attól hogy valaki válaszol valamire, még nem haragból, rosszindulatból teszi, hanem mert van véleménye. Ezt pedig el kell fogadnod, ha a kedvenced a téma, ha nem. De ugye nektek a negatív kommentek elviselése sosem ment, tapasztalni lehet ezt twitteren is.


"Én sem megyek a csapataitokhoz hülyeségeket írni" Legkevésbé sem érdekelne ha megtennéd, mert képzeld !! Véleményed van. Lehet más mint nekem, de akkor is a véleményed, nem fogok egy ilyenen elkezdeni hisztizni és a seggem verni a földhöz.


Írtam hogy a ptd mai napig egy fos szerintem és rögtön jött a támadó válasz, hogy hát SenKi sEm Ér Fel A bÉtéEs SzIntjÉhEZ. Nyilván erre válaszol az ember, mert látod véleményem szerint meg ez a hülyeség.

2022. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
6%

A szájuk teljesen nyitva van, egy madár is berepülhet, a szemük kidülledt és úgy tapsolnak, mintha egy angyal szállt volna le. :D

Bárkire is reagálnának így, az túlzás lenne.

Kommentekben mindenki észreveszi, érdekes, hogy te sosem olvastad.

Te eldöntötted, hogy ők a legkülönlegesebbek.

Erre írtam, hogy mindenkinek más tetszik. Ezen felesleges vitázni, de te folytatod.

Ha a tehetségről beszélünk, akkor az elért eredményekről beszélünk.

Ezt írtam, a díjakat és a helyezéseiket.

Ezt gondolom nem értetted.

Nem mi hozzá nem értők fogjuk eldönteni, hogy ki a legtehetségesebb, hanem a szakértők.

Más is tehetséges, nyer díjakat, de mindenki tudja, hogy a BTS a legnépszerűbb csapat.

Ezt is írtam a fenti válaszomban.

Erről a nyilvánvaló tényről vitatkoztok hónapok óta. Erre írtam, hogy sírtok. Azt hittem, hogy érteni fogod, mert rengetegen használják a hisztire ezt a kifejezést.

Úgy látszik egyik mondatom sem fogtad fel, vagy nem akarod.

Hosszan válaszólok, mert hosszú kommentet írsz, amikor te is tudod, hogy nincs igazad.

Másnak is vannak tetoválásaik, de nem olyan soknak és ők is inkább takarják.

A többire nem reagáltál, csak erre tudtál válaszolni.

Nem sírok, csak zavar a hülyeség és a rosszindulat.

Amint írtam, jobb lenne, ha a csapataitokkal foglalkoznátok és nem írnátok alaptalan dolgokat, amikre egy értelmes írásod nem volt.

Sorolhatnám, hogy miket írtál, de ezeket te is tudod és mindegyikre válaszoltam már többször.

Nektek ez a szórakozás, hogy más bandákat lehúztok és értelmes indok nélkül vitatkoztok, de azt már nem fogjátok fel, amit a másik válaszol.

2022. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
60%

érdekes, azok a reakciók nem ilyenek, amiket én láttam, de biztosan igazad van<3

nem vagyok szentül meggyőződve, hogy ők a “legkülönlegesebbek”, tudnék én más cégektől is mondani 10/10es énekeseket.

a tehetség pedig nem feltétlen egyenlő a díjakkal, sőt.. mai világban elég ha szépen néz a kamerába és már díjakat nyer és több száz, akár milliós követésekre tesz szert. erre tudnám hozni a kedvenceid is példának manapság. régebben elismerem, megérdemelték a díjakat, de amit a dynamite óta művelnek.. azokért nem. kiadhatnának egy számot amiben ugatnak és a fanok still mass streamelnek, megvennék lemezen, szavaznának stb, mert el vannak vakítva a rajongástól, valamint most a bts a hype. ennyi. rengeteg videóban látszik, hogy megjátszott az hogy mennyire oda meg vissza vannak a celebek is a kedvenceidért, szerinted miért nyalják a seggüket collabért? mert most ők a mainstream, mint annó a 1d és a többi celebnek ebből nézettség, követők jönnek. fandom fele pedig fake van, hát hányszor volt olyan, hogy twitteren csomó army azt mondta exo, nct tagokra hogy ő yoongi meg taehyung. pont nem rég történt egy újabb ilyen, azt mondtak taeyongra az nctből, hogy ő yoongi. ezekből is látszik, hogy rengetegen a hype miatt stannelik őket, egyébként nem.


rengeteg idolnak van tetoválása és CSAK koreai televíziós fellépéseknél, műsoroknál takarják, mert ELŐÍRÁS. koreában ez a szabály. ha pedig te olyan ignoráns vagy hogy ezt is arra fogod hogy mert más groupok szabadsága el van véve, ilyen rabszolga olyan rabszolga, akkor borzalmasan bunkó vagy:D. a te fiúcskáid is takarni fogják ha egyszer majd óhajtanak újra koreai műsor színpadán fellépni, biztos lehetsz benne. ha nem, akkor meg lefizetik a vezetőket mint a sz.ar


a többire nem reagáltam? mikre? annyi ostobaságot írkáltál, nem tudom melyikre gondolsz, de írd meg és válaszolok😁


az a baj hogy itt pont te vagy az, aki nem fogja fel a dolgokat, mert ugyanúgy te is egy kis burokban élsz, aminek a neve az hogy bts és csak őket látod. ha valaki már jogos ellenérvekkel jön veled, s kedvenceiddel szembe, akkor rögtön jön az hogy “hát de nem fogod fel😡 hiába írok bármit is, úgysem veszed figyelembe😡”. lehet néhány írásodra azért nem válaszoltam külön, mert túl nagy f.aszság🤷🏻‍♀️


és nem, nem szórakozásként jöttem ide. literálisan 3 szavas választ küldtem ide először és úgy kezdtél el gondolom te kötekedni, hogy egy banda sem ér fel a btshez, te kezdted el lehúzni a többi groupot, tehát nem értem miről beszélsz. én kaptam ilyen választ a 3 szavas kommentemre (ami nem is a groupra vonatkozott, hanem a zenére) és nekem kezdett el pattogni az a válaszoló (aki mondom,, gondolom te voltál) és jött szidni a groupokat, hogy mindenki sz.ar és senki sem ér fel az oh all mighty btshez🥺🤲🏻


ahelyett hogy itt pattogsz, hogy mert én kezdtem itt el b@szakodni, inkább olvass vissza és akkor majd realizálni fogod, hogy nem én kezdtem, én csak teljesen normálisan leírtam arra a válaszra a veleményem. értem én hogy most a te fiúcskáid ellen mentek a kommentjeim, de attól nem kell itt írkálni, hogy senki nem érti meg amit te mondasz, mindenki hülye rajtad kívül stb. nem én kezdtem lehurrogni más groupokat, teljesen jogosan válaszoltam arra a kommentre, ahol elkezdtek megintcsak lehúzni mindenkit, csak a btst nem

2022. ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
47%

Nem írta senki, hogy nincs más jó énekes.

Rengeteg van.

De nem erről vitázunk, hanem a népszerűségről és a MEGÉRDEMELT eredményeikről.

Az utolsó előtti jól látja.

Az utolsó meg kapálózik.

Én is itt vagyok és segítek a válaszommal.

Hátha érthetőbb lesz a mondandónk.

Akkor szerinted nem érdemlik meg a díjaikat és persze a szép szemükért kapják.

Akkor gondolom a többi csapat is azért kapja?

Vagy ők persze megérdemlik.

Egyre nagyobb butaságokat írsz.

Persze más csapat volt többször jelölve a Grammyn, vagy felléptek ott?

Gondolom ez az esemény sem fontos és akik megnyerték, vagy jelölve vannak, azok sem érdemlik meg. -.-"

A többi rajongó nem elvakult?

Mindenki a saját kedvencét szereti és támogatja, ez természetes.

Ez is teljesen nyilvánvaló tény.

Gondolod, hogy az utálkozók, nem írnak kommenteket?

Rengeteg fake híreket terjesztenek és utálatot.

Rengeteg az új rajongó, vagy aki csak egyik tagot szereti, így persze, hogy nem tudják a neveket.

Van akik kezdők és keverik az arcokat.

Idővel mindenki megismeri őket.

Ne legyél ilyen butuska, erre kérlek én is.

Vagy te ilyenekbe nem gondolsz bele?

A koncertek mindig teltházasak az összes országban, a jegyek hamar elfogynak és más országok ünneplik a tagok születésnapját.

Ez csak pár dolog.

Ne állíts olyanokat, hogy nincsenek rajongóik, hiszen nekik van a legtöbb.

Tiniktől kezdve, idős emberekig. Sőt több a felnőtt rajongójuk.

A BTS-nek sokkal több a szabadsága, mert megküzdöttek érte és kiérdemelték.

Tudod még a miniszterelnök is dicséretben részesítette őket. Rengeteg ember miattuk ismerte meg az országot és a kpoppot, sok turista is nekik köszönhető.

Gondolom erről is megfeledkezel.

Igaza volt a másik válaszolónak, hogy a többi banda sosem lesz ilyen szabad és sikeres. Hiába fáj ez nektek.

Megint csak a tetoválással jössz.

Egyetlen példa.

Az UNICEF tevékenységeikről is írhatnék hosszabban, ami elég fontos téma, de gondolom nektek ez sem fontos.

Nem írtál egy jogos érvet sem.

Most én is bebizonyítottam.

Igen senki sem ér fel a BTS-hez és valószínűleg nem is fognak, ha mindent beleveszünk.

Vergődhetsz itt még napokat is.

Ők nem fiúcskák, max a te 50kg-os idol-jaid.

A BTS tagjai elég sokat edzenek, nem csak az diétát ismerik. :D

Amint írták előttem is, inkább pozitív dolgokat terjesszetek ne ezt az undorító utálkozást!

Az nagyon kedves lenne!

2022. ápr. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
24%

"De nem erről vitázunk, hanem a népszerűségről és a MEGÉRDEMELT eredményeikről." Nem:D Pont ez az, hogy a zenéről kezdtem el írni, te jöttél ide rögtön az eredményekkel. Nem az eredményekről kezdődött a vita egyáltalán, a kérdésben is a ZENE szerepel. Nem értem miért mondod hogy az eredményekről van szó, mikor te hoztad be tök random ezeket, ahogyan mindig azt csináljátok vitákban, mert normális érvekkel nem tudtok jönni, csak a számokkal, eredményekkel.


"Utolsó kapálózik" Ki kapálózik? A normálisan megírt válaszadás már kapálózás?


Nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem érdemlik meg az eredményeket, hanem azt, hogy amit a dynamite óta produkálnak szerintem nem elég színvonalas ahhoz, hogy ennyi díjat zsebeljenek be. Személyes vélemény, ha nem értesz egyet, akkor nem.


Itt pedig nem kezdő fanokról volt szó, mint írtad, hanem 3-12k követővel rendelkező bts fanaccokról. Ne nézz már hülyének, ne próbáld megmagyarázni, mikor a saját szememmel láttam ezeket TÖBBSZÖR is megtörténni:D Aztán akármikor elmondták nekik a többiek, hogy az nem bts tag, akkor az adott illető állandóan elkezdte szidni azt a tagot (legutóbbi esetbe nct - taeyongot), akire "véletlen" rámondta hogy bts tag. Ez a nevetséges és szánalmas:D

Itt nem én vagyok a "butuska", hanem te nem bírod elviselni az igazat, itt a baj. Ha pedig nem tudod miről van szó, akkor ne próbálj véleményt írni, pláne ne hazudni. Twitteren rákereshetsz hogy "armys didnt recognise their favs" vagy hasonlóra és rengeteg tweetet fogsz ezekről találni, hogy hányszor előfordult. Volt amikor erről threadet is készített egy másik fandom pár éve.


Senki nem állított olyat, hogy nincsenek rajongóik, én azt mondtam, hogy sok a fake fan. Az nem ugyanaz:D


Tudom jól, hogy a miniszterelnök dicséretben részesítette őket, meg is érdemlik, tényleg sokan figyeltek fel a műfajra általuk. Az meg hogy sokan miattuk ismerték meg az országot megintcsak elég ignoráns és tuskó megjegyzés, mert annyiszor láttam közösségi médián, ahogy az armyk olyanokat írnak, hogy senki nem ismerte koreát a bts előtt, senki sem tudott előtte az ország látezéséről stb és így? xenophobic much? Alap földrajz tudás, tanítják az országokat iskolában, szomorú, ha nem tudnak a létezéséről. Itt nem azt mondom, hogy te nem tudtad az ország létezését, ezt általánosságban írom, hogy mennyi ilyen tweettel találkoztam már a fandomodtól.


"Megint csak a tetoválással jössz" Hát te hoztad fel, én csak válaszoltamXDDDD Az előbb az volt a baj, hogy nem válaszoltam mindenre, most meg az, hogy válaszoltam valamire. Hát döntsd már el mit akarsz, mert kezded egyre jobban nevetségessé tenni magad.


Tudok az UNICEF tevékenységről is, most hozzam fel NCTből Jaemint? Aki szintén UNICEFes? Aki gyerekekért kampányol? Ezt mondom, hozhatok én fel más idolokat is példának, akik ugyanazt csinálják, csak te / ti nem tudtok róla. Tiszteletreméltó ez, akárki csinálja. A bts UNICEF tevékenysége is tiszteletreméltó. De nem értem még mindig, hogy a zenéből hogy lyukadtál TE ki ide. Mert te kezdted el ezeket felhozni.


Az hogy nem írtam egy jogos érvet sem, hát jó, neked ez a véleményed, nekem más. Bebizonyítani pedig semmit sem bizonyítottál be, nekem legalábbis biztosan nem. Főleg úgy, hogy ezekről mind tudtam, mert megint leírom, hátha megérted, hogy régebben army voltam, tisztában vagyok azzal, hogy miket csináltak. Nem a kisujjamból szedem a dolgokat.


Senki sem ér fel a btshez, ezt még mindig viccesnek találom, de ha te így gondolod, rendben. Megint megmelítem, hogy still nem értem miért jött ilyen válasz arra a kommentemre, hogy a ptd fos. Hogy jött ez ide? Miért?

Vergődni pedig senki sem vergődik, én csak normálisan válaszolok a te támadásaidra, amit már akkor elkezdtél, amikor elkezdted lehúzni a többi groupot csak azért, hogy a kedvenceid dicsérni tudd, mert "a többi group zenéi unalmasak"


50kgos idoljaim? Mi a f@aszért body shameled őket? Tudod jól mennyi probléma van abból, hogy a cégek KÖVETELIK a folyamatos extrém diétát, a te Jiminednek is elég sok baja volt ebből, éheztetéstől kezdve, ájulásig, minden. Tehát nem értem miért kell body shamelni másokat, ráadásul úgy, hogy tudod hogy milyen sz@ar helyzetben vannak ilyen téren, és mennyi fájdalmat kell átélniük. De gondolom neked csak ennyire telik, támadni és undorító megnyilvánulásokat tenni. Nem kívánom soha sem, hogy éld át azt, amit az idolok élnek át ilyen téren, mert borzalmas.


A bts tagjai edzenek. Jó, más group tagjai is. Nem értem ezeket az érveidet tesó, nem csak a bts csinál ilyeneket, fogd már fel. Tessék pár példa arra, akik edzenek, ha már itt tartunk: Stray Kids Changbin, NCT Jaehyun, Jeno, GOT7 Jackson és még sorolhatnám

Lányok közül például Momo.

De egyébként minden idol edzeni szokott, ez nekik a diéta mellett még jön. Csak valaki extrémebben is szokott. De jól van, ügyes vagy, folytasd a body shamelést, intelligencia szintedről ez is árulkodik, gratulálok.


"inkább pozitív dolgokat terjesszetek ne ezt az undorító utálkozást!"

A kérdező kíváncsi volt kinek mi a véleménye és (mint előttem sokaknak egyébként) nekem sem tetszik, szerintem fos. Ti kezdtetek támadni, nehogy már probléma legyen ha az ember válaszol. Nevetséges vagy, ülj már le inkább:DD

2022. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
59%

Istenem... Kár vitatkozni, egy elvakult ARMY sose fogja megérteni, hogy van világ a BTS-en kívül, hogy vannak olyan idomok, akik többet tettek bizonyos ügyekben, sokkal több vagyonnal rendelkeznek, több elismerést szereztek.

Ha szóba jött az UNICEF, a Super Junior Siwonja Kelet-Ázsia és Óceáni regionális nagykövete és milliószor többet tett a gyerekekért, mint sok hollywoodi híresség vagy a BTS bármelyik tagja.

Korea egyik leggazdagabb idolja JYJ JaeJoongja, több plázája, étterme, kávézója, szépségápolási és luxus divat brandje van. Emellett Ázsia legszebb férfijének is többször megválasztották és ő volt egy időben Korea második legjobb hangja.

Korea legjobb hangja Xia Junsu, szintén JYJ tag, aki most inkább musicalekben szerepel.

SHINee Jonghyun már akkor kiállt olyan dolgok mellett, mint például családon belüli erőszak, mély szegénységben élő gyerekek, LMBTQ+ emberek jogai, mielőtt azok "népszerű és menő" témák lettek volna.

Nyugodtan hozok bármilyen témában más idolokat is, csak szóljatok.

2022. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!