Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma jött ki a "Permission To...

Ma jött ki a "Permission To dance" BTS. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem hangulatos kis zene, az mv is érdekes. Persze adhatnának több szerepet Suga-nak J-hope-nak vagy Rm-nek... De ez csak az én véleményem és szerintem szupi lett mondjuk nem hinném hogy be kerülne a kedvenc TOP 5 BTS zenémbe.

Rm-nek egy kicsit fura a haja de kinek mi a fura. 💜



2021. júl. 9. 08:40
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
82%

Tisztelettudóan reagáltam a kommentedre, de tőled korántsem hasonlót kaptam vissza.

Mindegy egyes eddigi választ elolvastam, és, ahogy fent írtam, kettő helyen is mondtam/tettem utálást arra, hogy nem vagyunk tökéletesek és nem minden válasz sikerült a legkulturáltabbra. Nem fejtettem ki, mert mint mondottam volt, nem egy kpop kérdés alá tartozik, hogy mi a baj az országunkkal. Főleg, hogy hosszú a lista.


Kisebb paradoxon, hogy szidod a magyarokat/minket, de pepitában ugyanazt teszed és így felhúzod magad a NEM rosszindulatú írásomon.

Lehet, hogy vannak válaszolók, akik minden kpop kérdés alá reagálnak, de én nem közéjük tartozom. Nyugodtan lehet azzal dobálózni, hogy "ezt sem és ezt sem értetted", holott az ellenkezője van.

Te azt nem vetted észre, hogy (ismételten kiemelem) nem minden komment sikeredett a legnyomdaképesebbre, és ezt szóvá tettem. Ez nem az én hibám, a sajátjaim rendben voltak, a többi nem az én dolgom, nem fogok értük felelősséget vállalni.


A vita azért felesleges, mert támadás és tiszteletlenség jön a részedről, amit amúgy szerintem nem érdemeltem ki. De gondolom ezt is megcáfolja valaki.

Nyugodtan lehet szidni, de vállalom a véleményem, ahogy azt is, hogy semmi offenzívet nem írtam le. Ha valaki mégis így vette, szintén nem az én hibám.


Azért azt túlzásnak tartom, hogy csak a mostani tinik tudnak angolul. Tény, hogy az idősebb korosztályban ez ritkább, és nem is mindig tökéletesen beszélik, de legalább próbálkoznak.

Nem egy olyan 30-as, 40-es éveiben járó ismerősöm van, aki remekül beszél angolul. Lehet, hogy nincsen róla papírja, de a tudása ottvan.


A felesleges billentyű koptatást pedig itt fejezem be, mert mint ahogy mondtam, nem veszekedni jöttem ide.

2021. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
51%

Én veled nem beszéltem. Azt hittem, hogy most először írsz.

De ha te vagy az előző kommentelő, akkor nem voltál tiszteletteljes. Ha te vagy az, akkor cigányoztál, az apáddal dicsekedtél, mintha versenyezni kéne, mindent meghazudtoltál amit mások írtak és undorító embernek neveztél másokat. Mindent többször el kellett ismételniük az embereknek és még most sem értetted meg és vitatkozol tovább. Ha te vagy az az ember, akkor szerintem megérdemled a stílusomat, mert én neki szántam. Tudod amit adsz, azt kapod vissza. Ha normálisan ír az ember, azt nem veszitek észre, csak a visszakapott rosszra tudtok reagálni. Lehet, hogy neked ez szórakozás.

Szidták azokat a dolgokat, ami jogos és többen is tapasztaltuk. Megtehetem mert nem vagyok magyar, de ha az is lennék, akkor nem vehetném észre a saját népem hibáit? Miért ne? Csak azért mert itt születtem?

Én sem válaszoltam még más kpop kérdés alá, de már elegem van a sok depis, állandóan elégedetlenkedő emberből, akik állítólag rajongók. Ilyeneket még ellenségnek sem.

Abból is elegem van, több kérdésnél látom, hogy nem fogjátok fel, vagy nem akarjátok felfogni mások véleményét és tapasztalatát, mert nektek nem tetszik és mindenkit lepontoztok. Itt csak a buta, bólogató embereknek van jó százalékuk. :D

Sok állásinterjún voltam, sok emberrel beszélgetek a munkámból kifolyólag, de nagyon kevés felnőtt tudott angolul, esetleg még egy, két nyelven. A tinik is inkább a sorozatok és a zenék miatt tudnak.

Ha nem veszekedni lennél itt, akkor megértetted volna az előző kommenteket, de nem. Minden embernek meg kellett ismételnie, mert ugyanazokat írod.

Remélem most már tényleg befejezed, mert elég sokan válaszoltak már neked így is.

2021. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

2 kommentem van: #2 és #27.

Szerintem elbeszéltünk egymás mellett, c betűzni sosem c betűztem, mert szerintem ritka alantas dolog a hovatartozást degradációként használni.

Én teljesen megértem az indíttatásod, de téged és mást sem bántottam itt az oldalon, amúgy a való életben sem.

Semmi versenyzést/versengést nem szítottam, kezdeményeztem itt, apámról sem esett egyetlenegy szó sem. Valótlant végképp nem állítottam.


A két fentebb említett írásomtól eltekintve részemről nem született itt több komment, és egyetlen egy felhasználóm van csak, a többihez tényleg semmi közöm.

2021. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj! Azt hittem, hogy az a kommentelő vagy. Ő több embernek is írt, ezért gondoltam.

Én sem szeretek veszekedni, csak azzal a kommentelővel nem értek egyet és amit mások már említettek a folytonos negatív, agresszív viselkedéssel.

2021. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen semmi baj:) Bár kicsit meglepődtem először a sorokon. De tényleg nem baj, könnyű elveszni a komment rengetegben.

Nagyon nem szeretek veszekedni én sem, és csatlakozom. Azzal a kommentelővel nagyon sokszor "szembe találkozok" másik témákban, és visszaolvasva ilyen #kpop kérdéseknél is, és pont olyan, mint amilyennek leírtad, sajnos. Szóval teljesen megértem a reakciód.

2021. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
76%

Örülök, hogy nem vetted magadra, mert nem neked szántam! :)

Nem voltam még kpop-os témánál, csak most jöttem kíváncsiságból.

Inkább a kapcsolatok, könyvek és pszichológia témák érdekelnek. :)

2021. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
52%

Army vagyok de nekem nem tetszett őszintén


Sokkal jobbak voltak a régi számok

Persze ezek se rosszak csak kicsit másabbak, nem az amilyet én régen szerettem

2021. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik. A mostani dalaik jobban tetszenek. Ritmusosabbak, angolul lehet értetni, táncolni rá, jobbak a koreók és fontos üzenetük van. :)
2021. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
0%
mai napig egy fos
2022. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem számít az üzenet, a szöveg és a ritmus, akkor fos.

De egy dalban épp ezek számítanak, ahogy már írták.

Akiknek "unalmas", átlagos kpop dalok kellenek, azok hallgathatják a többi száz bandát, akik sehol sincsenek a BTS-hez képest! ;)

2022. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!