Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma jött ki a "Permission To...

Ma jött ki a "Permission To dance" BTS. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem hangulatos kis zene, az mv is érdekes. Persze adhatnának több szerepet Suga-nak J-hope-nak vagy Rm-nek... De ez csak az én véleményem és szerintem szupi lett mondjuk nem hinném hogy be kerülne a kedvenc TOP 5 BTS zenémbe.

Rm-nek egy kicsit fura a haja de kinek mi a fura. 💜



2021. júl. 9. 08:40
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan! Köszönöm, végre egy értelmes ember:D
2022. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
35%

Elvakult?

Mert nem értenek egyet az ilyen utálkozókkal?

Az olyan válasz, hogy fos, már leírta a válaszolót.

Nem is kellett volna egy ilyennek válaszolni.

A kis féltékeny anti rajongók itt nagyon összefogtak és okosnak képzelik magukat.

Írták előttem is többször, amit nem értettél meg, hogy amikor valamiről beszélünk, akkor az eredményeikől beszélünk, azok határozzák meg őket.

Vagy te a szép szemük és arcuk alapján döntöd el, hogy kik a jók? xD

Ezek után nem is tudom, hogy min vitáztok?

Attól még, hogy pár embernek és utálkozó, rajongónak valami nem tetszik, a többségnek ugyanúgy tetszeni fog és a BTS sem lesz népszerűtlenebb, ahogy a ti csapatotok sem lesz népszerűbb. A kérdező is eleve rosszindulatú, ami húzta magával a többi lelki szegényt, akik itt kiélhetik magukat. xD

Kapálóztok, mivel nyilvánvaló eredményeket és tényeket cáfoltok meg. Ezek után, melyik értelmes ember venne komolyan?

Jaj hagyjál már az ilyen szövegekkel, hogy kamu rajóngok. Ezt is csak az utálkozó, anti BTS-esektől olvastam. Erre válaszoltak már és mintha más csapatban nem lenne olyan, hogy csak egy-két tagnak tudják a nevüket, vagy csak egy-két dalukat szeretik. Aki nem ismeri, vagy szereti őket, azok nem igazi armyk, nem kell összehasonlítani az igazi rajongókkal.

Minden csapatnál vannak ilyenek. Más bandák alatt is látom, hogy tévesztenek és összekeverik. Mégsem kezdek el örülni és híresztelni, hogy nem is igazi rajongók. Sok oka lehet. Párat írtak már itt.

Ne túlozz már! Az emberek nagy része buta! Nem tudja a határos országainkat, Amerika fővárosát, a saját nyelvünket és történelmünket rendesen.

Ezek után majd tudni fogják, hogy van Dél Korea és hogy hol van. xD

A kpopnak és a kdramaknak köszönhető a legtöbb turista.

Azt hittem, hogy ezt mindenki tudja.

Azért írják sokan, mert ez az igazság. A miniszterelnökük is tudja ezt és ezért is szerepel a BTS sok videóban, ahol az országot népszerűsítik, hogy a rajongókat "odacsalják".

Más csapatoknak is fontosak ezek a témák, de nem soknak és arra miért nem válaszoltál, hogy amíg a többi egyszer kétszer tesz jót, addig a BTS folyamatosan adakozik, kiáll ezek a témák mellett és a rajongóiknak is próbálnak erőt, önbecsülést adni.

A BTS tagjai folyamatosan együtt vannak, együtt laknak és támogatják egymást.

Nem csak megjátsszák a szeretetet és összetartást, hogy a szóló daluk népszerű legyen.

Nincs is nagyon külön daluk, évente max egy, kettő.

A többi csapatnál mit látunk? Külön laknak, folyton randiznak, gyereket csinálnak, nem érzem köztük ezt az erős köteléket. Sorozatokban szerepelnek és rengeteg szóló daluk van.

Saját magukkal vannak elfoglalva és ez nekünk nem olyan szimpatikus.

Mit hazudtak az előzőek?

Mert te azt írod.

A fake rajongókat? Azok mindenhol vannak. Ne írj ilyen súlyos dolgokat, mert még hiteltelenebb leszel.

Sok armynak unalmas a többi csapat, igen. Több okunk is van, de nem sorolom fel, mert már így is hosszú a kommentem. Nektek ez miért baj?

Kötelező mindenkit szeretni?

Ti sem szeretitek a BTS-eszt.

Itt utálkoztok.

Igen 50kg-sak, hosszú a hajúk és egyáltalán nem férfiasak. 18 éves kor felett, a nőknek ez nem szexi. Gondolom még mind tinik vagytok, mondjuk a válaszotokból is úgy sejtem.

Mikor idolok lettek, tudták, hogy mi jár ezzel.

De nekik ez így tetszik.

Simán edzhetnének ők is, mint a BTS-ben a legtöbb tag és az általad említett emberek. Akkor nem lennének 50kg-sak és férfinak néznének ki.

Tudom mi volt Jiminnel, de amint látod, a kötelező diéta mellett, edz és van rajta izom is.

Mindent megbeszéltünk. Igazuk van a többieknek, hogy mindenkinek más az ízlése, így feleslegesnek érzem ezeket a hosszú vitákat.

Az is igaz, hogy ti és mi sosem fogunk egyetérteni.

Szerintem most már hagyhatnánk egymást. xD

Ti is az utálkozást, mert titeket minősít!

2022. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
47%

Divat lett utálni a Btseszt.

Mintha ők nagy koreaiak lennének, hogy zavarja őket az angol nyelv. :"D A koreaiak többsége örül, hogy ezzel csak nagyobb tábora lesz a BTSnek.

Mit tudnak ők. Ne foglalkoztatok az ilyenekkel, felesleges időhúzás!

2022. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
50%
Neked felesleges bármit írni, mert képtelen vagy felfogni, szóval szerintem is hagyjuk egymást, mert leveszed az embert az életről néhány mondatoddal és érveddel:D Jó éjszakát!:D<3
2022. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom kinek írtad, de végre valamiben egyetértesz. :D

Már sok volt a kommented. Nem is tudom hány emberrel vitáztál. Nektek rosszindulatúaknak köszönhetően lementek a pontjaink, nektek meg fel.

Lehet, hogy ezért van ennyi kötekedő kérdés, hogy pontokat gyűjtsetek egymástól. :D

2022. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
52%
elhiheted hogy 1 ember volt:D de nehogy már baj legyen az, hogy én válaszoltam a nekem szóló kommenteknek, mert betojok:DD
2022. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
61%

Én már kettő vagyok.

Nem hiszem, hogy egy ember volt.

De ezt is olyan könnyen mondod, mintha biztos igaz lenne.

Ennyire érdemes figyelni és komolyan venni az írásaidat.

Nehogy már abbahagyd a felesleges vitatkozást, amikor már mindenki megunta. :D

2022. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
52%

akkor 2, de láthatod, hogy szinte mindegyik válasz ami nekem volt szánva, ugyanúgy van írva. a fogalmazás és a forma is megegyezik, nyilván az 1 ember volt, senki nem hülye. te meg gondolom az utolsó pár választ írtad.

"nehogy már abbahagyd a felesleges vitatkozást" alapból ti kezdtétek, valamint ugyanúgy válaszolgattok, tehát egy kutya:D

2022. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
73%

Akkor sem egy emberrel vitatkoztál. Gondolom mivel ugyanazt írták, ugyanabban a témában, máshogy nem lehetet válaszolni. Ezért egyforma a stílus.

Én is mindig válaszolók, ha nekem írnak.

2022. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
56%
A Permission to dance egy nagyon jó zene. Attól még hogy teljesen angol. Először nem szerettem, de miután elmentem a moziba megnézni a koncertet nagyon szeretem, rengeteg emlékem van. Nem a kedvencem mert 2015-2020 eddig ez az én stílusom de a 3 angol zene közül amit kiadtak ez a kedvencem:) (2 éve army vagyok)
2022. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!