Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma jött ki a "Permission To...

Ma jött ki a "Permission To dance" BTS. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem hangulatos kis zene, az mv is érdekes. Persze adhatnának több szerepet Suga-nak J-hope-nak vagy Rm-nek... De ez csak az én véleményem és szerintem szupi lett mondjuk nem hinném hogy be kerülne a kedvenc TOP 5 BTS zenémbe.

Rm-nek egy kicsit fura a haja de kinek mi a fura. 💜



2021. júl. 9. 08:40
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
82%
Leszögezem az elején h army vagyok, sokat köszönhetek a fiúknak és imádom őket teljes szívemből. De én csalódtam ebben a számban. Nem éreztem benne a szokásos különlegességet, amit sugároznak magukból, és amI a stílusukhoz tartozik. Fennt írta vki, tényleg olyan volt mint egy 1D szám. Nekem abszolút nem az a bajom hogy angolul van, valahogy a dallamát nagyon tömegnek és túl egyszerűnek éreztem. De persze tudom hogy sok munkájuk van benne, és aut el is ismerem, és továbbra is támogatni fogom őket💜
2021. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
19%
akkor már tényleg baj van amikor már a külföldi hardcore fanok sem szeretik...! és akkor nem is beszéltünk az ázsiai hardcore bázisról! lesznek itt még sírások a "pig"hit ceo-tól
2021. júl. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
40%

A külföldi armyk szeretik. Rengeteg kommentet olvastam, több platformon is és több száz kommemtből egy rosszat nem láttam.

Csak ez az ország ilyen kötekedő, elégedetlenkedő minden témában.

Bármiről olvasok, lmbtq, feminista, kpop, ázsia, oltás..

Minden országban normálisan állnak hozzá.

Hadd ne mondjam, hogy a magyar emberek milyen kommenteket írnak ezekben a témákban.

Kevés ország van, ahol ennél is rosszabb természetűek az emberek.

Itt csak a panaszkodás megy és ezt nem csak én vettem észre, de az összes külföldi is, aki ismer itteni embereket.

Gondolom az albumjukat nem veszitek meg, koncertre nem mentek, de elvárásaitok azok vannak.

Nem tetszik nem kell hallgatni, nem baj ha az ilyen emberektől megszabadulunk!

2021. júl. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagyok roma. Szerintem a romák azt sem tudják, hogy mi az a kpop, vagy hol van Dél Korea, de benned elég sok utálat van. Remélem a szemükbe is így cigányozol, de ha így lenne, akkor itt nem lenne ilyen nagy a szád. :D

Ázsiában nekik ez hagyomány, erre nevelték őket. Az idősek még eszik, de a fiatalok, tinik már nem esznek ilyeneket.

Minden nép ételei között vannak gusztustalanságok. Itt is. Szerinted a disznóvágás normális? Itt nagy bulinak számít, embereket hívnak és isznak közben. Vagy a többi álat?

Akkor papolj erről, ha te nem eszel húst és semmilyen állati eredetű ételt. Addig semmi jogod hozzá.

Több száz kommemtből egy rosszat nem láttam és több helyen olvasgattam őket. Máshol is utálják a melegeket, de nem ennyien.

Én nem utálok senkit, veled ellentétben.

Onnan tudom a külföldiek véleményét, hogy sokkal beszélgetek és utazok, voltam más országokban, tudom miről beszélek. Nem a saját, kitalált hülyeségeimet írom. :D

Nem nyafogtam semmit, ellentétben az összes többi kommentelővel. Vagy ennyire nem fogod fel amit írok?

Mindegy, nagyon eltértünk a témától és nem tudsz értelmesen vitázni. Ezért szerintem hagyjuk abba.

2021. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
9%
Erről beszélek meg is van idod nevetséges vagy
2021. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
88%

Csak válaszoltam a buta írásodra.

Ha elkezdek valamit, akkor nem hagyom félbe.

De vitatkozni okos emberekkel lehet. Ha valaki hülyeségeket ír, arra persze, hogy senkinek sincs türelme. :D

2021. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim válasza:
100%
Nem nagyon vagyok jártas a kpopban, viszont én hiányolom nagyon a rappet belőle. Ahelyett a tipikus kitöltő danana helyett valami értelmesebbet is lehetett volna kitalálni. ☺ De azért nálam lekörözte a Dynamiteot, bármennyire is fel volt kapva tavaly... A Butter meg 0-24-be megy a fejemben 🤣💜
2021. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
84%

Édes drágáim

1. Lehet valamit/valakit szeretni, ÉS látni közben a hibáit is. Nem mindig az a megoldás hogy vakon magunkhoz öleljük a dolgokat.

2. Az az én személyes véleményem, hogy nem tetszik, ennek semmi köze ahoz hogy milyen származású az ember.

3. Megveszem az albumaikat, és én lennék a legboldogabb ember a világon, ha eljutnék egy koncertjükre. A vesémet eladnám érte.

4. És azt te milyen felmérés alapján szűrted le, hogy csak a magyaroknak nem tetszett? Hmm? Jaaaa hogy szerinted? Akkor már mindent értek...

11es voltam.

2021. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
18%

Kedves, nem írtam, hogy mindennek kell tetszeni. Hisz különbözőek vagyunk, de ez a nép, mindig, mindenben csak a negatív, gonosz hozzáállását adja. Írtam több témát is. Ti is nyugodtan utánaolvashattok, tájékozódni kéne és akkor észrevennétek az itteni emberek hozzáállását a dolgokhoz.

Írtam, hogy miből vettem le. Minek kell egy dolgot százszor leírni, azért mert a másik nem fogta fel először?

Amint írtam, négy platformon is olvastam kommenteket, angolul és spanyolul és a több százból egy negatív sem volt. Csak pozitívak. Negatív kommenteket csak magyarul olvastam.

Most már világos?

Örülök, hogy megveszed az albumjaikat, bár itt bármit írhat az ember. De hány magyar rajongó vesz bármit is? Nagyon kevesen. De okoskodni és panaszkodni tudnak mindenben.

Most is a nyilvánvalóról vitázol feleslegesen és mindent többször kell leírnom, hogy felfogd.

2021. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
75%
Figyi. Én most legszívesebben letagadnám a származásom, komolyan. Am itt folyik az tényleg botrány, érettségi után én elhúzok innen a vérbe. De tudod az a baj, hogy sok külföldi azt gondolja hogy MINDEN magyar ilyen. Nyilván sok szemetet összefújt itt a szél, de mi tudjuk hogy vannak kivételek szerencsére. Egyáltalán nem rossz szándékból írtam azt, amit írtam (pláne hogy army vagyok...), csak annyi hogy nekem túl egyszerű volt a szám. Ennyi, nem akartam én senkit megsérteni, ha ez megnyugtat, a többi számukat rongyosra hallgatom a nap 24 órájában🤣. Csak szerintem nem kell egybemosni a származást a zenei ízléssel. Nem panaszkodni, vagy elégedetlenkedni akarok, azt majd megteszik helyettem mások, a magyar népet ismerve XD, szerintem teljesen normálisan írtam le a véleményem. Miért jobb lett volna ha idejön egy hater és lehordja őket a sárga földig?
2021. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!