Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ma jött ki a "Permission To...

Ma jött ki a "Permission To dance" BTS. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Szerintem hangulatos kis zene, az mv is érdekes. Persze adhatnának több szerepet Suga-nak J-hope-nak vagy Rm-nek... De ez csak az én véleményem és szerintem szupi lett mondjuk nem hinném hogy be kerülne a kedvenc TOP 5 BTS zenémbe.

Rm-nek egy kicsit fura a haja de kinek mi a fura. 💜



2021. júl. 9. 08:40
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%
Mármint abban egyetértek hogy sok magyar viselkedése tényleg felgáborító, hogy mindenben caak a hibát keresi...
2021. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hallod mert én majdnem hogy csak negatív kommenteket olvastam erről a 3 angol számunkról eddig. És én imádom őket de ezek a számaik egyáltalán nem tetszenek. Még talán a butter az ami elmegy ezek közül de a többi... Én csak remélem hogy ez volt az utolsó és visszatérnek a régi igazi bts számokhoz bár úgyérzem nem ez dog történni...
2021. júl. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
57%

Eléggé agresszívan írtál és nem fogadtad el az én tapasztalataimat. Mitől különböznek az utálkozók, a folyton panaszkodó rajongótoktól? Semmiben!

Sőt, szerintem az rosszabb, ha a rajongok írnak mindig rosszakat.

Abban egyetértünk, hogy ennek az országnak és a mentalitásnak sokat kell még fejlődnie.

Nézd meg, az értelmes válaszaimat is mind lepontozták, mert magukra ismertek. :D

Én a megjelenés után olvastam a kommenteket. Azóta biztos lettek negatív kommentek is.

Nekem tetszenek ezek az új dalok, a stílusuk és hogy angolul érthetőbb, jobban hangzik. Nem szeretem a rap-et, így nekem nem hiányzik. Büszke vagyok a fiúkra, megmutatták egy új oldalukat, hogy ők is tudnak énekelni, nem csak rap-elni.

Lehet több külföldi rajongót akarnak és a megérdemelt díjakat. Viszont mivel a koreaiak nagyon hazaszerető nép félek, hogy nem tetszik nekik ez a sok angol dal.

2021. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
52%

A koreaiaknak nagyon tetszik a dal!! Irtak paran, hogy szinte sirtak rajta :D

Itt van par komment Pann-rol (kb korea gyk-ja):


1. I love the lyrics and the song so much ㅠㅠㅠㅠㅠㅠ


2. The song is so good and the lyrics are good too. The bright atmosphere makes me cry more ㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ



3. The song is f*cking good, RM’s voice is so good.. I admire and respect BTS ㅠㅜㅠ


4. I love BTS who express the stories they want to tell through songs


5. I’m not a fan of BTS, but I shed tears while watching the MV, I like the song because it’s bright and full of hope


6. The song is so good, the lyrics make me cry


7. I can really feel what kind of singers BTS want to be.. BTS really seems to be the source of solace and hope in the world right now


8. I thought I was the only one crying but there are so many people crying like me ㅠㅠ Why do you cry? The song is so good ㅜㅜㅜㅜ


9. The song is so good ㅠㅠ What makes me cry, I really want to throw off the mask and go to the concert


10. BTS’ music is so diverse, I like it because I know exactly what message they are trying to send. I love the song so much..


11. Oh my God ㅠㅠ I’m not even a fan, but for some reason I’m so excited ㅠㅠ


12. I don’t know why, but I’m in tears ㅠㅠ I really like the song



Ettol fuggetlenul neked lehet nem jon be de nem is kell csunyakat mondani. Mert nem szar szimplan csak nem a te stilusod :)

2021. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
89%

Ezek a kommentek nem a Pannról vannak, hanem a The Qoo-ról. Direkt utána néztem.


Felmentek az oldalra és vele olvastam a kommentekben, S azért van közöttük egynéhány (jó sok) elégedetlen, csalódott komment is. A nyelvet és az új stílust is kritizálják, S nem egy ember reménykedik abban, hogy a következő dal már koreai lesz.

2021. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem, hogy a magyarok miért akarnak ennyire koreai nyelvű dalt? A koreait nem értjük és nem tudjuk énekelni, csak a koreaiak tudják teljesen élvezni.

A kpop nem csak a nyelv miatt kpop, sok idol énekel angolul is.

Én nagyban szoktam gondolkodni, szerintem a BTS is. Az angol dalok jobbak, mert több emberhez jutnak el, több rajongó lesz és amerikai díjakat is megnyerhetnek. Nekik fontos a Grammy, ezt sokszor mondták már.

2021. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
73%

Nem veszekedni szeretnék, de én meg azt nem értem, hogy miért kell már megint a magyarokat szidni? Nem vagyunk tökéletesek, finoman szólva, de ez most itt nem épp releváns téma.

Itt van egy kis réteg, aki kifejezte a véleményét (igen nagy többségünk kulturáltan), hogy ez nekik bizony (köztük nekem sem) nem jött be. Nem lehet minden dalt szeretni, és ez az a mentalitás, amit az új k-pop-fan-generációnak (nem azt mondom, hogy te ebbe tartozol, mielőtt még ezt hozná ki belőle bárki is) már egy ideje meg kellett volna értenie. Csak, mert hangot adunk annak, hogy ez a dal, vagy épp x dal (ami elég kis %-a a fiúk dalainak) nem tetszett, nem jelenti azt, hogy utálkozók, bunkók meg egyéb hasonlók vagyunk. Ez a véleményünk, amit tiszteletben kell tartania minden félnek.

Ugyanúgy kifejthetjük a nemtetsző véleményünket, mint más az igenlőt addig, ameddig az összes érintett fél kulturáltan teszi.

Az tény, hogy a koreai messze nem olyan elterjedt nyelv, mint az angol, de azért vagyunk páran, akik bár nem 100%-osan, de értjük a nyelvet és tanuljuk..


Nekem személy szerint, mint azt már az elején kifejtettem, nem az angol nyelvűséggel van bajom, hanem az ehhez társuló hangzásvilággal és az autotune-nal. Ezek nem jöttek be, de majd jön olyan, ami igen. Ennyi.

2021. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim válasza:
75%

Sziasztok. Gondolom itt mindenki jobban ért a BTS-hez mint én.

A lányom nagy rajongó és szeretném a közelgő névnapján meglepni 1 új albummal. Melyik az amely a legújabb?

Köszönöm a segítségeteket!

2021. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
22%

27- Igenis baj van az itteni mentalitással, szinte minden témában. Más már felsorolta őket. Elolvastad a kommentjét?

Mert akkor nem írtad volna a kommented ezen részét. Én is mindenhol csak panaszkodást és undorító kommemteket olvasok szinte minden témában.

Az is baj, hogy nem hajlandók az emberek elismerni, hogy itt baj van. Vagy azért mert nem érdekel, vagy azért mert ilyenek vagytok. Beszélgetek külföldiekkel és melegekkel, közülük mindenki tapasztalta ezt. Nem szeretnek itt élni. Tanulmányaik után mind visszamennek. Ennyit erről.

Mindenkinek joga van a véleményéhez. De ti mindenhol csak negatívkodni tudtok, ezt írta az előző. Ezt sem értetted. Olyan kommenteket tudtok írni, hogy az szégyen az egész országra. Itt is volt pár, gondolom azt sem vetted észre.

Most is bajotok van, régen is rengeteg negatív magyar kommemtet olvastam és a jövőben is lesz valami bajotok. Mert ilyen a mentalitásotok. Ezt is írták. Ezt sem értetted. Ahogy ő írta, úgy én is megkérdezem, hogy miért nem fogtok fel valamit elsőre? Miért kell több embernek többször leírnia? Gondolom ezt sem fogjátok érteni és menni fog tovább a felesleges vita.

Mond el nekem hány magyar tud koreaiul? Egy kezemen meg tudnám számolni.

Ne nevettess! Angolul sem tud senki, csak a mostani tinik. Állásinterjún pár szót nem tudnak dadogni.

2021. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

28. A Butter album!

Itt egy link segítség gyanánt:

[link]

2021. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!