Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálóknak...

Okoska:) kérdése:

One Direction utálóknak mondanák egy sztorit! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A padtársam (fiú) lebu*zizta a One Directiont, én meg persze meg védtem őket, mivel directioner vagyok. Azt mondtam neki hogy tavaly még te is szeretted tőlük a WMYB-t. Erre azt mondja hogy az régen volt. Ez lényegtelen is, de ami ezután jött, attól sírva szaladtam volna ki a világból.. :o Megkérdeztem hogy akkor még is milyen zenéket szeret. Azt mondja hogy minden félét. oké, de aztán megkérdeztem hogy akkor mi a csengőhangod. Erre azt mondja hogy Skrilex Bangarang. Elfogadtam de aztán megkérdeztem hogy szereted a GreenDayt? Erre meg azt mondja hogy: - Mi az? talán egy másik kis b*zi zenekar? Majd elmúlik. Komoly a pofám leszakadt hogy nem tudja..! Zenei alapműveltség nulla..


Nem az a lényeg itt amit most leírtam hogy ki milyen zenekart ismer, hanem hogy az még mindig jobb hogy rajongója vagyok a One Directionnak, Miley Cyrusnak és az ÚJ justin biebernek, de emellett még a GreenDaynek, Kornnka, Beatlesnek..stb.. minthogy azokat a béne tuc-tuc zenéket hallgassam, és ne ismerjek zenei legendákat.. Vagy nem??



2012. szept. 23. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
78%

Én tartom magam. A 1D az GAY a Green Dayt

meg nem lehet vele egy napon említeni :-P

A Black Eyed Peas az tök jó , Miley olyan mü...

a Beatlest mindenki ismeri, Skrillex meg a világ

legkirályabb dubstep csávója. A barátod bambusz-

gyökér, te meg egy elvakult 1D rajongó vagy aki azon

fakad sírva hogy a haverjának a Bangarang a csengőhanja...

2012. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:
nem fakadok sírva. :/ vagy nem tudod fel fogn amit szerettem volna mondani. nem vagyok elvakult rajongó igenis szeretek mást is.. MÁS műfajból..
2012. nov. 28. 16:14
 43/78 anonim ***** válasza:
31%
kérlek ne vedd egy lapra a Beatles-t a one directionnal, köszönöm.
2012. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:
Minda kettő híres, nagyon jó és szeretem mind2t. És úgy gondolom írhatom egyszerre őket.. tudom hogy nem egy műfajt képviselnek.. ne legyetek már ennyire szűk látó körűek.. -.-
2012. dec. 4. 16:25
 45/78 anonim ***** válasza:
83%

1: one direction, bieber, miley és black eyed peas SOHA NEM LESZ ZENEI LEGENDA!!! (főleg a one direction)

2: A ván direksönös fiúkáidat meg az összes hasonlót és ringyó társaikat (miley, selena, rihanna , ladygaga stb) nem lehet egyszerre emlegetni a Green Day-el vagy Beatles-el , de még a Korn-al se -.-

3: A padtársadnak még mindig sokkal jobb ha skrillex-et szereti mint az 1d-t (bár én nem szeretem skrillex-et)

4: A one direction-nél rosszabb talán nincs is a zenevilágban , ez csak egy rossz trend (olyan mint a tokio hotel) de majd elmúlik.

Lehet lehurrogni, de attól még nekem van igazam. És abba is biztos vagyok hogy a Green Day-től is csak a 21 guns-ot , oh love , kill the dj... ilyeneket szeretsz, de a Kerplunk-ról gondolom még csak nem is hallottál. (bár lehet hogy tévedek , de nem hiszem)

5: A Linkin Park, Green Day, Korn stb az ilyen divatmajmok miatt mint te tart ott ahol tart -.-

.....

Egy GD fan

2012. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
79%

Miért kedves előző hol tartanak ezek a bandák? A Linkin Park jelenleg a legnagyobb rock banda, a Green Day -miután túlélte az ezredfordulót (a Dookie sikere utáni hanyatlás), és visszatért a köztudatban az American Idiot-tel- szintén nagyon híres. Nos... a KoRN, hát mostanában nem ér sokat... A dubsteppes cucc amit csináltak, hát... megmondom őszintén még mindig jobb, mint amit az az előtti néhány évben csináltak... Elvileg amúgy lehetséges hogy visszatér a bandába az eredeti gitáros Head, na az nagyon jó lenne :).

Amúgy én annyira nem ítélem el ezt a divatrajongást... Kivéve ha az illetőnek már jó ideje "az a kedvenc bandája"... Én is úgy szerettem meg a Linkin Parkot, hogy még az első Transformers filmben (az egyetlen értékelhető Michael Bay Transformers film amúgy) hallottam a What I've Done-t... Aztán jött az In the End, Breaking the Habit, Numb... szóval a többi mainstream szám... Azóta meg... minden albumot hallottam, meg rengeteg koncertet stb...

A Slipknot-tal is rengetegen a Duality-vel ismerkednek meg pl. mint én. Aztán jön a többi.. először inkább a Vol. 3, meg az All Hope Is Gone vonalon, aztán meg Slipknot (self-titled album), Iowa...

Azt próbálom lefesteni, hogy általában mindenki a "legmainstreamebb" számokkal szeret meg egy együttest. A normálisabbja meg meghallgat mindent, a gyöpösek meg maradnak annál. Ismerek olyat akinek a KoRN-tól a Narcississtic Cannibal meg a Word Up a kedvence, mégsem divatrajongó. (aztán majd jönnek remélhetőleg neki is az igazán nagy számok: FAlling Away From Me, Blind Freak on a Leash stb.)

2012. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
96%

Igen,ebben sok igazság van amit leírtál , mert én is a leghíresebb számaikkal ismertem meg a Linkin Park-ot (is) (numb, in the end) és miután ezeket meghallgattam már a többi is tetszett. Aztán később rájöttem, hogy nem feltétlenül a leghíresebb számok a legjobbak. Ráadásul az LP volt az első rockegyüttes amit megismertem és utána jött a Limp Bizkit, Nirvana, Green Day, Metallica,

Black Sabbath stb és ezek után rájöttem, hogy ezek a zenék ezerszer jobban tetszenek nekem mint amiket régebben

hallgattam (de azok közül is is mindegyik jobb volt mint a one direction)

ÉN azt gondolom, hogy az 1d meg egyéb fityfenék rajongói max 2-3 számot szeretnek ilyen együttesektől (pl: LP, GD stb) a többit meg le se szarják. biztos van kivétel is, de szerintem a többségnél így van. Ha nem akkor elnézést.

Mellesleg fent vagyok az egyik (talán) legnagyobb LP rajongó oldalon:

[link]

És itt is sok mindent megtudtam.....

2012. dec. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:

mármegbocsáss, de nem vagyok divatmajom vagy mi. inkább mindenevő. kivéve a tucc-tucc zene (pfúj). a green daynek se pár számát szeretem. van 3 régebbi cd-jük és az uno, dos tres cdket is megfogom venni, amikor lesz keretem rá. és én is jobban szeretem a régebbi zenéket mint a mostani agyon szerkesztett sz@rokat. de az 1D az nem ilyen. van ennél roszabb zene is pl. a magyar zene (a mostani) meg jópár külföldi is.


de én is mondhatnám hogy jópár 1D utáló csak azért utálja őket ert e is egyfajta "divat" lett. a te és az én részemről is vannak nyomós érvek mert ne mondd hogy ne.



viszont még azt megjegyezném hogy miley cyrusnak jó hangja van.. Attól függetlenül hogy kiő, mit csinált. főleg most jön ki igazán a hangja sokat változott hangilg a jó irányba.


nem kell őket szeretni, de ne tehetségtelenezzük le őket, hiszen mégis csak eljutottak oda, ahova....

2013. jan. 3. 02:33
 49/78 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező, ezt az utolsó hozzászólásodat most kikérem magamnak, mint zenészfeleség. Rengeteg olyan magyar zene van, amiről még csak nem is hallottál, mert zenecsatorna nem adja le, esetleg rádió, de ott se azok, amiket az emberek nagy része hallgat. Vannak nagyon jó magyar zenekarok, amelyek semmilyen médiát nem kapnak, mert nem "divat" zenét csinálnak. Ez van.

14 évesen én is szerettem a Green Dayt, de számomra a zene valahol a Pink Floyd: The Wall albumánál kezdődik. Az egy zenei "orgazmus", bár aki nem érti meg, nem érzi át, vagy nincs hozzá füle, nem fogja értékelni. De ajánlom figyelmedbe legalább a filmet, hátha...

2013. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
100%
Okoska, azért remélem amikor azt mondtad hogy a magyarok között vannak rosszabbak az ilyen "mizu"-hoz hasonló szarságokra gondoltál .
2013. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!