Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálóknak...

Okoska:) kérdése:

One Direction utálóknak mondanák egy sztorit! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A padtársam (fiú) lebu*zizta a One Directiont, én meg persze meg védtem őket, mivel directioner vagyok. Azt mondtam neki hogy tavaly még te is szeretted tőlük a WMYB-t. Erre azt mondja hogy az régen volt. Ez lényegtelen is, de ami ezután jött, attól sírva szaladtam volna ki a világból.. :o Megkérdeztem hogy akkor még is milyen zenéket szeret. Azt mondja hogy minden félét. oké, de aztán megkérdeztem hogy akkor mi a csengőhangod. Erre azt mondja hogy Skrilex Bangarang. Elfogadtam de aztán megkérdeztem hogy szereted a GreenDayt? Erre meg azt mondja hogy: - Mi az? talán egy másik kis b*zi zenekar? Majd elmúlik. Komoly a pofám leszakadt hogy nem tudja..! Zenei alapműveltség nulla..


Nem az a lényeg itt amit most leírtam hogy ki milyen zenekart ismer, hanem hogy az még mindig jobb hogy rajongója vagyok a One Directionnak, Miley Cyrusnak és az ÚJ justin biebernek, de emellett még a GreenDaynek, Kornnka, Beatlesnek..stb.. minthogy azokat a béne tuc-tuc zenéket hallgassam, és ne ismerjek zenei legendákat.. Vagy nem??



2012. szept. 23. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 A kérdező kommentje:
a 19. válaszoló értette meg hogy nem jb, és az 1D-t hoztam fel 'legendának' :) hanem az utána lévőket:) és az ő válaszával értek egyet..
2012. szept. 26. 00:19
 22/78 Atomnindzsa ***** válasza:
41%
Miér nyaltam volna be? A második bekezdésben pont azt írtam, hogy nincs igaza és nem lesz jobb ember, sem faszább műkedvelő, sem igényesebb, de még szebb, szőkébb, vagy magasabb sem, attól, hogy a mai popzenéken kívül régebbieket is hallgat. Viszont az is igaz, hogy csak én vágtam le, hogy az általa felsorolt 6 előadó között van egy elválasztás a 3 új és 3 a régebbi (i.e.: "zenei legenda") közt. Azt meg továbbra is fenntartom, hogy a zenei legenda fogalma relatív, ha a Beatles, akkor lehet a Green Day is.
2012. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 sine ***** válasza:
9%
Az az 1-2 ismert szama mar legenda lenne. szerinted 50 ev mulva ki vagja majd a greendayt? merthogy a beatles mar lassan ennyi eve alapfogalom:)
2012. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 Atomnindzsa ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a legenda most még kicsit erős kifejezés, de nem a teljesítményük, hanem max. az eltelt idő miatt, bár hozzáteszem, hogy a Green Day már 25 éve nyomja, az az 1-2 ismert szám meg bőven van több is. Miért ne emlékezhetne rá bárki 50 év múlva? Persze azért tegyük hozzá, hogy a zeneipar szerkezete nem kicsit átalakult azóta. Egyértelmű, hogy egy zenekarnak sincs annyi kiadott kislemeze (single) ma, mint a 60-as években, mert jobban az albumgyártásra kezdtek összpontosítani az előadók. Ettől még vannak slágereik, tehetségesek és népszerűek (csakúgy, mint anno a Beatles volt). Ráadásul ma sem egy ember hallgatja őket, pedig akárhogy is nézzük, túl vagyunk azon, hogy ők lennének a legnagyobb sztárok. Szóval szerintem minden esélyük megvan rá, és azt sem lehet mondani, hogy nem dolgoznának meg érte.
2012. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 Atomnindzsa ***** válasza:
39%

Előző vagyok:


Még annyit elfelejtettem, hogy nem gondolod, hogy a "nagy öregek" is azt mondták a Beatlesre a hetvanas évek közepén, hogy "ki a franc fog erre a nyálas vacakra emlékezni?"

2012. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 A kérdező kommentje:

nem ismerek senkit sem a válaszolók közül (szerintem), szóval nem nyal nekem senki -.-". és különben is miért "nyalna"????


utolsó, akkor még senki se gondolta hogy ők ekkora hírnévre tesznek szert, és mégis! szóval igazad van:)))))

2012. szept. 26. 23:40
 27/78 Atomnindzsa ***** válasza:
44%

Utolsó vagyok:


Köszönöm! Pontosan erre gondoltam. A Beatles ráadásul ugyanannyira divatzene volt, mint az első(!) három előadó, akiket leírtál a kérédsedben. És mégis... Igazából csak azt akarom kihozni, hogy nem kell mindig utálni azt, ami új és divatos. Valamikor a mai legendák nagy része is új volt és divatos.

2012. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
28%
Legenda? Talán a Pink Floyd, Led Zeppelin, Queeen, Dire Straits...stb.
2012. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 happyday ***** válasza:
82%
Már a Green Day 25 éve meg van.az már legendának számít:-)
2012. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:

igen (talán) lehet mondani a Green Dayt legendának, és ha figyeltetek akkor írtam hogy stb... és pl azokra az előadókra gondoltam!


Amúgy meg nem értem hogy egy olyan válaszolót miért kell lepontozni aki egyáltalán nem mondott hülyeséget. ???

2012. szept. 28. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!