Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálóknak...

Okoska:) kérdése:

One Direction utálóknak mondanák egy sztorit! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A padtársam (fiú) lebu*zizta a One Directiont, én meg persze meg védtem őket, mivel directioner vagyok. Azt mondtam neki hogy tavaly még te is szeretted tőlük a WMYB-t. Erre azt mondja hogy az régen volt. Ez lényegtelen is, de ami ezután jött, attól sírva szaladtam volna ki a világból.. :o Megkérdeztem hogy akkor még is milyen zenéket szeret. Azt mondja hogy minden félét. oké, de aztán megkérdeztem hogy akkor mi a csengőhangod. Erre azt mondja hogy Skrilex Bangarang. Elfogadtam de aztán megkérdeztem hogy szereted a GreenDayt? Erre meg azt mondja hogy: - Mi az? talán egy másik kis b*zi zenekar? Majd elmúlik. Komoly a pofám leszakadt hogy nem tudja..! Zenei alapműveltség nulla..


Nem az a lényeg itt amit most leírtam hogy ki milyen zenekart ismer, hanem hogy az még mindig jobb hogy rajongója vagyok a One Directionnak, Miley Cyrusnak és az ÚJ justin biebernek, de emellett még a GreenDaynek, Kornnka, Beatlesnek..stb.. minthogy azokat a béne tuc-tuc zenéket hallgassam, és ne ismerjek zenei legendákat.. Vagy nem??



2012. szept. 23. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 Atomnindzsa ***** válasza:
81%

19-es (és 23-as, 25-ös, stb.) vagyok:


Azért pontoznak le, mert nekem a zene nem áll meg a 80-as években és mert úgy gondolom, hogy azóta is vannak olyan együttesek, akiket nem fognak 10 éven belül elfelejteni. Nem az a baj, hogy egyesek szerint manapság nincs jó zene, mert mindenkit, csak az MTV futtat, meg csak tinilányok hallgatják, akik szart se tudnak a jó zenéről (vagy mittomén mi az indok), hanem az, hogy nem tudják elfogadni, hogy az, amit ők nem szeretnek szintén lehet jó. Én próbáltam észérveket felsorakoztatni, indokolni, de elég annyi, hogy azt mondjam a Green Day is jó és szerintem a közeljövőben legendának fognak számítani és lepontoznak. Persze ha valaki bírja, hogy: Black Sabbath (vagy Pink Floyd, Queen), már mennek is a pontok felfelé. Persze ez így működik mindenhol. Ezek az emberek mondják azt, hogy legyél egyéniség, hallgasd ami neked tetszik, csak azt nem teszik hozzá, hogy a klasszikus rock az isten, szóval hallgathatod, ami neked tetszik, de ha az popzene, akkor te buta vagy és rossz az ízlésed.

2012. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
pontosan..
2012. szept. 28. 20:45
 33/78 anonim ***** válasza:
72%
Én még mindig ugyanúgy utálom őket.
2012. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
93%
black eyed peas-hez képest ??? :DD Hát ezen besírtam :D
2012. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
94%
Egyslágeres ? 1986 óta aktív együttes 15 lemezzel és rengeteg zenével. Dokumentáld magad édesem :D
2012. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:
a Black Eyed Peas-t nem fogja senki se tudni 10 év múlva:) A green day pedig nem egyslágeres!:)
2012. szept. 29. 15:27
 37/78 anonim ***** válasza:
90%

hát.. azért ez kemény volt:D

ha a Green Day egy két számos előadó, a BEP meg 'már' legenda (ami amúgy soha nem lesz, mert mire?!), akkor ez már tényleg meg sem lep: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__629869-a-nir..


csak a tájékozottság miatt miatt ugrott be ez a gyöngyszem. értitek az analógiát. höhö.

2012. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
100%

a BEP-es kijelentésed után (ami ugye nyilván azért tűnt el, mert annyira okos hozzászólás volt) azért én nem dobálóznék ilyen könnyedén a 'buta' szóval.

:)

2012. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
95%

Nos, nekem semmit nem változott az 1d-ről alkotott véleményem, most is ugyanúgy utálom őket. Egyébként a black eyed peas, hogy jön ide ? Az csak egy hip-hop zenekar volt (akkor még voltak azért valakik), de most egy elektronikus hulladék, sőt azt is mondhatjuk, hogy a BEP lesüllyedt a lmfao szintjére. Miley Cyrus és Bieber (akár régi ,akár új egy kutya) szintén mai tucatszutyok, zenei értékük a nullán van. A Korn-t se nagyon szeretem, főleg az új számaikat ( korn ft skrillex, pfejj) a régiek azért sokkal jobbak. A Green Day-nek majdnem minden számát szeretem a régieket és újakat úgyszintén. Bár az is igaz, hogy én leginkább a rockzenét szeretem.

18/F

2012. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
90%
Ez itt a gyakorikerdesek.hu <- ergó ezen az oldalon kérdezni lehet (a nevében is benne van) Itt nem történeteket kell mesélni (főleg nem ilyen felesleges sz@rokat amit még elolvasni is kár) Ha kérdésed van felteszed, ha nincs, nem kell ide kiirkálni ilyen hülyeségeket. -.-
2012. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!