Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálóknak...

Okoska:) kérdése:

One Direction utálóknak mondanák egy sztorit! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A padtársam (fiú) lebu*zizta a One Directiont, én meg persze meg védtem őket, mivel directioner vagyok. Azt mondtam neki hogy tavaly még te is szeretted tőlük a WMYB-t. Erre azt mondja hogy az régen volt. Ez lényegtelen is, de ami ezután jött, attól sírva szaladtam volna ki a világból.. :o Megkérdeztem hogy akkor még is milyen zenéket szeret. Azt mondja hogy minden félét. oké, de aztán megkérdeztem hogy akkor mi a csengőhangod. Erre azt mondja hogy Skrilex Bangarang. Elfogadtam de aztán megkérdeztem hogy szereted a GreenDayt? Erre meg azt mondja hogy: - Mi az? talán egy másik kis b*zi zenekar? Majd elmúlik. Komoly a pofám leszakadt hogy nem tudja..! Zenei alapműveltség nulla..


Nem az a lényeg itt amit most leírtam hogy ki milyen zenekart ismer, hanem hogy az még mindig jobb hogy rajongója vagyok a One Directionnak, Miley Cyrusnak és az ÚJ justin biebernek, de emellett még a GreenDaynek, Kornnka, Beatlesnek..stb.. minthogy azokat a béne tuc-tuc zenéket hallgassam, és ne ismerjek zenei legendákat.. Vagy nem??



2012. szept. 23. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
25%

Figyelj én oda-vissza elolvastam a rock történetét többször, én is kérdezhetnék tőled mindenfélét, és mondhatnám, hogy műveletlen vagy. 12 évesne olvastam ezeket a könyveket, képzelheted, hogy a kortársaim sokszor nem tudták, miről beszélek, mégsem hülyéztem le őket.


Bill Haley pl. mit mondd neked? Az ő slágere volt a legelső hivatalosan rock'n'rollnak nevezett zene. Vagy tudod mi az a beat zene?

Jerry Lee Lewis, Jefferson Airplane, Jimi Handrix, Ray Charles, Chubby Checker (talán rosszul írom), Little Richard, Patti Smith, Iggy Popp, Jimmy Page, stb.

Most ha a felsoroltak közül nem simersz 1-2-t, akkor mondjam, hogy műveletlen vagy? Én sem őket hallgatom, van, akitől 1 dalt nem tudok mondani, csak a stílusát ismerem (nem jegyzek meg könnyen dalcímeket), de mégis ismerem a nevüket.

Vagy fogadjuk, nem tudod, ki énekli (eredetileg) a Great Balls Of Fire-t, vagy hogy az I'm a believert a Shrekből ismered...

Ezt sokáig lehetne folytatni, mert nyilván van, aki meg nálam műveltebb.


És ne haragudj, de azok közül, akiket mondtál, egy sem legenda. Green Day? Egy időben tetszett 1-2 daluk, de hogy legendák legyenek... És ha szerinted legendák, most akkor is csak mert nem ismeri a Green Dayt, máris nulla az alapműveltség? Úgy értem egyetlen egy zenekart kérdeztél tőle. Nem soroltál fel neki többet.


A Korn sem egy legenda szerintem. A Beatles az.


Az meg, hogy lebénázod a tuc-tucot megint ugyanaz, amit ő is tesz veled: szerinte gáz a One Direction, szerinted meg béna a tuc-tuc? (Megjegyzem, szerintem is.) Na, most akkor kinek van igaza?

2013. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
0%
Ja, bocs, egyet félreolvastam, de a többi akkor is igaz.
2013. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha már itt tartunk, van az a One Direction-szám, a One Way Or Another. Te pl. tudod, hogy az eredetileg Blondie-szám?
2013. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a OWOA az eredetileg nem 1D szám. előtte is hallgattam Blondiet, szeretem az ő zenéit...
2014. jan. 21. 01:47
 75/78 A kérdező kommentje:
kedves #71. lehet meglepő, de szeretem a beat zenéket, és nem 1-2t ismerek a felsoroltak közül..
2014. jan. 21. 01:49
 76/78 anonim ***** válasza:
Először is, ha ismered a Blondie-t, akkor nem ő, hanem ők. De egyébként elhiszem, hogy ismered a felsoroltakat. De a történeted akkor sem bizonyítja, hogy a OD rajongói műveltek, mások meg nem. Ez csak azt bizonyítja, hogy te az vagy, de attól a többi ember, aki kedveli őket, nem feltétlenül. Vagy mit is akartál bizonyítani?
2014. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
Az 1D nem meleg! Nem szabad a melegeket,elítélni,sértegetni!😂😂 Az 1D átoperáltatott hímringyókból áll.
2016. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
A one directionnál megértem...azok tényleg b*zik de hogy merészel egy green dayt leb*zizni? Hát ez nem tisztel semmit... Én inkább a metált meg a hardcoret szeretem...nem a rockot....de akkor is a green day egy legendás banda. :cc
2016. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!