Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálóknak...

Okoska:) kérdése:

One Direction utálóknak mondanák egy sztorit! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A padtársam (fiú) lebu*zizta a One Directiont, én meg persze meg védtem őket, mivel directioner vagyok. Azt mondtam neki hogy tavaly még te is szeretted tőlük a WMYB-t. Erre azt mondja hogy az régen volt. Ez lényegtelen is, de ami ezután jött, attól sírva szaladtam volna ki a világból.. :o Megkérdeztem hogy akkor még is milyen zenéket szeret. Azt mondja hogy minden félét. oké, de aztán megkérdeztem hogy akkor mi a csengőhangod. Erre azt mondja hogy Skrilex Bangarang. Elfogadtam de aztán megkérdeztem hogy szereted a GreenDayt? Erre meg azt mondja hogy: - Mi az? talán egy másik kis b*zi zenekar? Majd elmúlik. Komoly a pofám leszakadt hogy nem tudja..! Zenei alapműveltség nulla..


Nem az a lényeg itt amit most leírtam hogy ki milyen zenekart ismer, hanem hogy az még mindig jobb hogy rajongója vagyok a One Directionnak, Miley Cyrusnak és az ÚJ justin biebernek, de emellett még a GreenDaynek, Kornnka, Beatlesnek..stb.. minthogy azokat a béne tuc-tuc zenéket hallgassam, és ne ismerjek zenei legendákat.. Vagy nem??



2012. szept. 23. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 chrishu ***** válasza:
67%
Sok értelme volt ezt megosztani...
2012. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
85%

Úristen, micsoda GYALÁZAT! Rúgd fel azonnal, mint micimackó a mézesbödönt!!! _________________________________________

Az egyikőtök h.lye, a másik meg csak szimplán nem normális. Az első válaszoló Rulez.

2012. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
40%
És te tudod, hogy kicsoda Warren G, WC (Westside Connection), Curren$y, Wiz Khalifa, NWA, Naughty by Nature? Fogadok, hogy nem, pedig a hiphop műfaj alapjai és legendái. Mégsem mondom rád, hogy műveletlen vagy.
2012. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
92%
Skrillex? az egy fos.
2012. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
95%
Én Skrillex-et ugyanolyan ratyinak tartom mint az 1d-t. De ebből a történetből nem sokat tanulunk mi 1d utálók. Először is azt nem lehet tudni, hogy tényleg 0-e a zenei alapműveltsége annak aki melett ülsz>>> bár ha ilyen skrillex szerű szarságokat hallgat akkor lehetséges. Semmivel nem jobb az a mosógépzene mint az 1d, sőt rosszabb! 17/F
2012. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
84%

Istenem, de irigylem a problémáidat...

Különben... ezzel a ritka izgalmas történettel tulajdonképpen most mit is akartál nekünk elmondani?


Amúgy:

*mondanék

*Green Day -> csak ha már legendaként tartod őket számon.

2012. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
83%

Most így őszintén ki nem sz.arja le? A One Direction egy divatf.os, ezen nem változtat az, hogy te szereted a Green Day-t, a Beattles-t, meg a Korn-t. Lefogadom a Korn-ból is az újabb stílust szereted (Korn feat Skrillex , jaj), és nem a régi keményebbet... A Green Day és Korn rendkívül tehetséges együttes, de nem "legenda", és a Beattles-sel sem említeném őket egy lapon, mert nem valók oda... Pont.

A Green Day nem tartozik a "zenei alapműveltségbe", bocs. Beethoven, Frank Sinatra, Vivaldi tartozik a zenei alapműveltségbe (és persze még sokan mások)...

Nyilván nincs értelme ízlésről vitatkozni, de tényekről már van, és ilyen téren bizony el vagy tévedve néhány helyen.

2012. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim válasza:
97%

Részben osztom az előző válaszoló véleményét, amit zenei alapműveltségbe sorolnék, az Vivaldi, Mozart, Bach...

Szerintem a Green Day nem felfuttatott banda, én imádom a számaikat, (persze van 2-3 szám, amit nem) a Beatles-t is nagyon szeretem...

Viszont Miley Cyrus-t zenei legendának tartani és Justin Beiber-t...

Ezek a popipar ténylegesen felfuttatott, süllyesztőben eltűnő "legendái".

Ami a 1Direction-t illeti, egyik barátom nagy rajongója, imádja, én nem szeretem, a számait bénának tartom, legalábbis amelyikeket hallottam, de ízlések és pofonok különbözőek.

2012. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 Atomnindzsa ***** válasza:
80%

Hát én sem teljesen értem, hogy ez a kérdés most mi, viszont ahogy elnézem a kérdező nem Miley Cyrust és Justine Biebert tartja zenei legendának, hanem az utána következő hármat. Persze azon lehet vitatkozni, hogy most azok-e, vagy sem, de azért a Green Day és a Korn se ma kezdte és jól is nyomják (nem a metálhoz kell hasonlítani, mindkettőnek megvan a maga stílusa, amit jól csinálnak). Ráadásul szerintem a Beatles-szel nyugodtan lehet egy lapon emlegetni őket, a Beatles munkásságának nagy része olyan, hogy most mindenki rühellné, hogy mi ez a ratyi nyálas háromakkordos szar. Szóval ez a kit kivel lehet egy lapon (mondatban) emlegetni azért szerintem nem ilyen egyszerű, főleg, hogy sem a Green Day, sem a Korn nem egyslágeres, tehetségtelen előadók.


Egyébként kedves kérdező, nem, nem jobb. A zene nem feltétlenül csak magasfokú művészetet jelent, hanem szórakozást is, és ha valakinek ezt Skrillex jelenti, akkor az. Te akkor sem leszel jobb nála, ha Mozartot hallgatsz. Ez más tulajdonságokon múlik. Az, hogy ki milyen zenét hallgat, az részletkérdés. Kivéve, ha szobatársak vagytok :D

2012. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
81%
Skrilex, one direction, justin bieber , miley etc mind ratyi divatzenék! Abból amit okoska szeret csak Green day meg a Korn a jó zene ,a többi mint hulladék.
2012. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!