Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction utálóknak...

Okoska:) kérdése:

One Direction utálóknak mondanák egy sztorit! (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A padtársam (fiú) lebu*zizta a One Directiont, én meg persze meg védtem őket, mivel directioner vagyok. Azt mondtam neki hogy tavaly még te is szeretted tőlük a WMYB-t. Erre azt mondja hogy az régen volt. Ez lényegtelen is, de ami ezután jött, attól sírva szaladtam volna ki a világból.. :o Megkérdeztem hogy akkor még is milyen zenéket szeret. Azt mondja hogy minden félét. oké, de aztán megkérdeztem hogy akkor mi a csengőhangod. Erre azt mondja hogy Skrilex Bangarang. Elfogadtam de aztán megkérdeztem hogy szereted a GreenDayt? Erre meg azt mondja hogy: - Mi az? talán egy másik kis b*zi zenekar? Majd elmúlik. Komoly a pofám leszakadt hogy nem tudja..! Zenei alapműveltség nulla..


Nem az a lényeg itt amit most leírtam hogy ki milyen zenekart ismer, hanem hogy az még mindig jobb hogy rajongója vagyok a One Directionnak, Miley Cyrusnak és az ÚJ justin biebernek, de emellett még a GreenDaynek, Kornnka, Beatlesnek..stb.. minthogy azokat a béne tuc-tuc zenéket hallgassam, és ne ismerjek zenei legendákat.. Vagy nem??



2012. szept. 23. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:
azért a magyar zenék nagyrésze kukába való... nem tudom melyik zenésznek a felesége vagy, de gondolom nem fluornak, spnek, mm-nek meg még mit tudom én kinek.. nem tudok aról nyilatkozni mivel nem tudom kiről van szó.
2013. jan. 3. 21:14
 52/78 anonim ***** válasza:
17%

Először is a magyar zene nagy részét, mind mondtam, nem is ismered, mivel nem játssza a média. És itt főleg az igényesebb felére gondolok.

Másodszor ne sérts meg kérlek, de én zenész felesége vagyok, nem egy tinédzser bohócé. És nem írom le ki ő, mert 1. úgysem ismered 2. ő zenész, nem celeb, inkább zenész körökben ismert. Több száz dalt írt már, zenekaroknak is , fesztiválokat nyert stb. és mégsem fossa a Viva tv. Mondjuk én ennek azért örülök.

Az igazán jó magyar zenészek nagy részét nem is ismeri az utca embere.


Ami még vicc: pár éve a The Moog zenekart még senki nem ismerte idehaza, mikor USA-ban már koncerteztek. Mert idehaza nem kellett, ide csak pop-fosok kellenek:D

2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
100%
én ismerem a the moog-ot már évek óta, bár ez tudom hogy okoskának szólt.
2013. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
17%
Örülök:) Bár ez csak egy példa volt. Azt hiszem a Petőfi kezdte el őket játszani, utána lettek idehaza is ismertebbek:)
2013. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
100%

pop-fosok kellenek -.-

tévedsz , mert a legtöbbnek dubstep kell, mellesleg ez nem életkorfüggő

2013. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
100%
A one direction tényleg egy b*zi csűrhe , de a tuctuc is kaki. De ennek a sztorinak tényleg nincs sok értelme
2013. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
100%

''a magyar zenék nagyrésze kukába való...''

Akk szerinted mi a f@sz az az Omega???Akk az Omega zenéi egy ures konzerv a kukában?És a Tankcsapda???

Lány vagyok és k*rvára utálom az One Directiont,Justin Biebert meg le se sz@rom.Kedvenc egyutteseim

1 Three Days Grace

2 The All American Rejects

3 Bloodhound Gang

4 Omega,Tankcsapda

5 Beatles

Kedvenc reppelőm

Eminem

2013. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
100%

jól teszed hogy utálod őket , de ne mérgesítsd fel magad okoskán (kérdező),mert a nevének az ellentétének fele meg , legalábbis a kommentjei alapján ...

Én ilyeneket hallgatok:

Nirvana

Green Day

Guns N Roses

Slipknot

stb


18/F

2013. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
* felel meg
2013. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
És nem tudom egy hozzászólásban összefoglalni a mondandóm :D Amúgy szerintem nem is ismeri az Omegát se , mert nem adják a tévébe egyáltalán , a one direction meg a csapból is folyik
2013. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!