Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mikor legelőször találkozta...

Ti mikor legelőször találkoztatok élőbe Mr. Bustával, hogyan kezdtetek el ismerkedni, beszélgetni vele? Több lent

Figyelt kérdés

RTM oltogatók pls kíméljetek, használjátok másra ezt az időt amelyket azzal töltitek, hogy olvassátok a kérdésem.

Szóval szeretnék egyszer elmenni egy Mr.Busta koncertre vagy egy dedikálásra, és szeretnék beszélgetni egy-két mondatot vele. Akinek már volt ehhez hasonló élménye, milyen volt számotokra? Mi volt az első benyomásotok mikor élőbe láttátok, és nem képernyőn keresztül? Ha szeretnétek osszátok meg velem is légyszi:) Köszi előre is az értelmes válaszokat.:)



2016. máj. 7. 14:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Úgy mennék hozzá, hogy a telefonom bömbölteti az egyik ellene szóló beefet (pl ezt: Wanted Razo & Paja-G -Én felállok Bazzmeg ! (mr.bukta beef)) és leköpném.
2016. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2016. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerintem én felfoghatóan tettem ki a kérdést, és a leírást, ezek szerint a neuronjaitok nem képe felfogni.

"RTM oltogatók pls kíméljetek, használjátok másra ezt az időt amelyket azzal töltitek, hogy olvassátok a kérdésem."

Hogy mit értek a trollkodós válaszokkal nem tudom, bizonyára jót. Én se oltogatom se a Wantedet, se a Killakikitteseket, szóval nyugi van.Megértéseteket előre is köszönöm, bár kétlen, ha ezt is felfogták egyesek.

2016. máj. 30. 13:11
 14/15 A kérdező kommentje:
képes*
2016. máj. 30. 13:12
 15/15 anonim ***** válasza:
A nyakamat tenném rá hogy nem vagy 16-nál több! 😂
2016. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!