Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Mit adjak ajándékba...

Kpopperek! Mit adjak ajándékba egy idolnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek egy koncertre amihez fanmeeting is kapcsolódik.Szeretnék adni valami kreatívat de nem tudom hogy mit.Tudnátok adni valami ötletet?Egyébként ez az első ilyen fanmeetinges koncertem.Leírnátok hogy hogy megy ez az egész?

2018. nov. 15. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
műbrokit
2018. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
a lelked.
2018. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
kioldott kézigránátot
2018. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam fanmeetingen, Magyarországon lehet kicsit másképpen is van. Elméletileg a rajongók már ott várakoznak, mindenkit a jegynek értéke szerint engednek be, tehát mondjuk akinek jobb jegye van, több időt tölthet velük, több dolog van benne a programban.


Valószínűleg lesz olyan, hogy a srácok ülnek egy asztalnál, ti meg beszélhettek velük kicsit, vagy legalábbis állnak sorban és kezet fogtok velük. Fotózkodás biztos lesz. Aztán szépen leültök velük szemben, ők meg beszélgetnek (biztos lesz tolmács), játszanak vlmi játékot. Szokott olyan lenni, hogy a rajongók írnak előre kérdéseket, felteszik egy táblára, ők meg tetszés szerint választanak és válaszolnak. Aztán a végén még előadnak pár dalt. :)


Ajándékba én valami személyeset vinnék. Nem tudom mennyire ismered őket, de próbálj olyat vinni, amiről tudod, hogy szereti. Esetleg gyűjt valamit vagy mondjuk jó ötlet lehet magyar édesség, jófajta magyar bor, pálinka. Azt tudom mondani, hogy a külföldi rajongókat nehéz lenne überelni - gondolom nem egy telefont szándékozol venni nekik. (Meg ezeknek a drágább ajándékoknak megvan általában szabva egy bizonyos nap és akkor a hivatalos fancsapat összegyűjti a cuccokat és elküldik nekik szépen becsomagolva)


Akár olyasmi is lehet, hogy ha gitározik - pengető, ha szereti a kiegészítőket, akkor ékszer. Szoktak ruhadarabokat is adni - nyakkendő, zokni (meg amúgy alsónadrágot is >.<) stb. Ha olvasni és tud angolul, akkor kedvenc könyved vagy ami szerinted kedvelne angolul, esetleg egy magyar csapat CD-je, hogy "Ők magyarok, lehet tetszene. Ha van időd, kérlek hallgass bele.". Én speciel tuti vinnék egy Honeybeast CD-t ^^

2018. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Utólsónak különösen!Platinum jeggyel megyek tehát gondolom abban minden ilyesmi benne van.Én is gondolkodtam valami tipikusan magyaros ajándékon viszont nem tudom mennyire ehetnek mondjuk rajongóktól kapott ételt vagy ilyesmit.A személyes dolgokat tényleg jó ötletnek tartom!Köszi mégegyszer!🥰
2018. nov. 16. 07:01
 6/11 anonim válasza:
VAV? :3
2018. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igeeen🥰🥰
2018. nov. 17. 18:34
 8/11 anonim válasza:
Gondolom most mész először ilyen koncertre & fanmeetingre. Nem akarlak kiábrándítani, de semmi értelme venni nekik ajándékot, hiszen azokat 'nem mindig' tarthatják meg maguknak. Sokat kidobál az ügynökség, vagy leellenőriztet. Lehetséges, de az, hogy azt te úgy add neki oda, hogy előtte nem ellenőrzik arra kevés az esély. Én a helyedben inkább kedves szavakat mondanák, bíztatásokat, és mesélnék ,hogy miben más Korea Magyarországtól, mi az ami itt máshogy van, vagy esetleg magadról (bár ezt lehet nem kéne, mert azért te se szeretnéd több 1000 ember életét hallani, amiben az szerepel, hogy kpop így kpop úgy). Persze ez csak az én véleményem. Ha mindenképpen adni akarsz nekik valamit, akkor tedd azt.
2018. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ajándékot vinni,csak pénz kidobás,lehet meg sem fogják tartani te pedig kihánytad a rengeteg pénzt érte feleslegesen,a helyedben különleges biztató szavakkal állnák elő meg mesélnék az itthoni kultúráról,mondanám hogy nagyon szeretek a zenéjükre táncolni,szeretem a csapatot, ők a legjobbak, szeretném még őket többször látni vagy ilyesmik, kérdezném a magam fajta sablon kérdéseim meg hasonlók 😂😂😂

Vagy vigyél nekik kaját,annak nagyon örülnek,pl Jungkook nagyon megörült neki mikor egy fan adott neki ételt,olyan cuki volt a reakciója mintha sosem látott volna még ételt,azért a kaját csak nem dobják ki :/ az már szemetség lenne

2018. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szemétség*
2018. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!