Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kinevetitek azokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kinevetitek azokat a lanyokat akik vekony palikkal jonnek ossze?

Figyelt kérdés
Akiknek olyan kicsi a karja mint egy ropi. Az a baj hogy nagyon sok ilyen fiu van sot a tobbseg ilyen fiatalabb korosztalyba es meg is osszejonnek veluk. Mi a jo bennuk? Eddzeni kell meg nagy mell nagy kar

2019. aug. 7. 14:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Hát valszeg azért nem kellesz senkinek mert 1 iszonyú buta vagy 2 valszeg az izmaid mellé olyan fejed van mint egy tejfölös langosnak.

Én ehelyett inkabb egy jóképű és kedves, vicces, magabiztos (igazi magabiztosság nem ilyen színlelt sz@r mint a tiéd), törődő egyszóval jó belső tulajdonságokkal rendelkező vékony srácot kérnék köszi.

17/l

2019. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

A magasságomból adódóan én is viszonylag vékony vagyok, ezért olyan lányok jönnek be, akik nálam is vékonyabbak. Szerencsére elég sok ilyen lány van, és ebben az esetben egyáltalán nem probléma szerintem, hogy viszonylag vékony vagyok.

Egyébként meg mindenkinek a saját döntése, hogy kivel jön össze, és kivel nem. Ezek amúgy is, csak külsőségek. Az csak téged minősít, ha ezért kinevetsz másokat.

2019. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hat eleg erdekes ember van itt. Szerintem nagyon gaz ha egy pali vekony hat ugy neznek ki ezek mint egy pofonos b uzik.Ilyeneket logdosok buliba is meg nem tudna vedeni az ilyen magat.
2019. aug. 7. 19:37
 14/22 Lazy Lover ***** válasza:
12%
igen tiszta gáz és ezeknek vannak a jó csajokkal 10 kiló nincs vasággyal a gyerek :D de ez a csaj szegénységi bizonyítványa...
2019. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem, ez a ti(utolsó válaszoló és kérdező) szegénységi bizonyítványotok, hogy külső alapján ítéltek el másokat.
2019. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, látszik, hogy frusztrált vagy, a frusztráltság pedig sokkal kevésbé vonzó a vékonyságnál. :)
2019. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
utolso elotti vegre egy normalis ember. Amigy nekem van baratnom tehat semmi ilyesmi csak kivancsi vagyok a lanyok az 50 kilos palikba mit latnak
2019. aug. 7. 20:07
 18/22 anonim ***** válasza:
79%

De amúgy ha belegondoltok, a kövéreket ilyen kérdés alatt legalább a a válaszolók fele elítéli. ,,Nem figyel magára, nincs akaratereje lefogyni,(kedvencem: ) IGÉNYTELEN, stbstb...

Viszont ha a vékonyság elítéléséről beszélünk, már mindenki elfogadó, pedig a fent felsoroltakat ide is ugyanúgy érthetjük.

(Én nem vagyok kövér, sem sovány, nem ítélek el senkit a külseje miatt, csak érdekesnek találom:D)

2019. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%
Elhiszem,hogy nem tetszenek a vékony palik,de ez még nem hatalmaz fel arra,hogy gúnyold őket.
2019. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben 150 kiló alattival szóba sem állnék.
2019. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!