Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járók! Kinevetite...

Konditerembe járók! Kinevetitek vagy leszóljátok a terembe lejáró ducibb vagy kövér lányokat, fiúkat?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kérdés a teremben csajozásról, és pár hsz-ben csúnya minôsítést kaptak a duci lányok. Zsírkocka, ne is járjon le, majd ha lefogyott. Szerintetek?
2013. jan. 30. 09:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Én pld. egy kicsit örülök mikor meglátok egy ducibb lányt, mert én is ducin kezdtem (nekem soha senki nem szólt be egyszer sem!) és ilyenkor örülök, hogy én már nem vagyok duci, másrészt meg örülök, hogy még egy duci rászánta magát a sportra. Szóval én nem nevetek ki és nem szólok be senkinek. Próbálok úgy viselkedni mindenkivel, ahogy elvárnám, hogy velem viselkedjenek.
2013. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
29%

Én azt szoktam, hogy egy horgászbot végére ráakasztok egy hamburgert, meglóbálom a szeme előtt, elkezdi követni, közben ráülök az utána csúszó hájra, és így vitetem magam, meg őt el a teremből, olyan messze, hogy már ne tudjon visszajönni, mondjuk 50 méterre.


Mellesleg senki nem mondott olyat, amit te hiszel, ahogy a másik kérdéshez már leírtam.

2013. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%

Csak nehogy azt hozzuk ki ebből, hogy a sok gonosz férfi miatt nem mer egy-egy szegény kövér lemenni edzeni, mert lecopom magam... A leendő sógornőm is mindig azzal kapálózik, hogy ő le nem menne, mert 105 kg, őt ott tuti kiröhögnék, kikészítenék, elvennék a maradék önbizalmát, oda csak jó csávók meg csajok járnak, sárba lenne tiporva. Közben tökéletesen látszik, hogy ez egy kifogás a lustaságára, mivel akkor nem zavarja a nem kevés súlya, mikor diszkóba kell menni heti 3x, pedig ha valahol, hát ott rendesen megszólják.

Én fél éve 25 kg plusszal mentem le, ami nem kicsi szorongást okozott egyébként, mivel nem szoktam hozzá évek alatt ahhoz, hogy hájas vagyok, hanem 51 kg-ról- úgy hogy sosem volt gondom a súlyommal előtte - hirtelen gyorsan híztam 25-öt. Ehhez jön jó nagy hiúság is. DE! Ha valami meg tudott volna vagy meg tudna gátolni abban, hogy járjak, az olyan volumenű dolog, mint nagyobb betegség, esetleg ha kipurcanok, de mások véleménye semmiféleképpen. Pedig olyan terembe járok, ami abban az időpontban, mikor menni szoktam, tele van rendőrtanoncokkal... Isten ments, hogy minősítsek valaki (leendő) foglalkozása tekintetében, de elhiheted, ha valaki azt hiszi magáról, hogy ő a helyi basszájba, akkor az ő 90%-uk lesz az. :)

Egyébként ezalatt a rövid idő alatt, mióta járok csomó kövér embert láttam, aki megvette a bérletet, esetleg vett valami táplálékkiegészítőt is, beköltözött a terembe szinte teljes 1 hétre, széthajtotta magát, aztán eltűnt a lelkesedésével együtt, azóta nem látni. Ilyen szemszögből pedig egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy aki régóta oda jár, nem hiszi azt egyből, ha meglát egy túlsúlyos embert, hogy ő most micsoda szuper kitartó lesz, esetleg el is ér valamit...


L22

2013. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Végeredményben pedig beszólást még mindig nem kaptam, ellenben lett egy nem kicsit sportos edzőtársam, pár új ismerősöm meg egy nem kicsit sportos párom nem utolsósorban. :)
2013. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Igen, de az a válasz ott eléggé félreérthetò (nekem).

Én voltam kövér is, sovány is, jártam mindkét formámban konditerembe, kövéren nekem is megfordult párszor a fejemben, hogy kinevetnek, de fontosabb volt, hogy mozogjak. De nagyon sok embernek elveszi a kedvét a konditól az, hogy esetleg kinevetik. Itt is olvastam már jópár ilyen kérdést.

2013. jan. 30. 09:48
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincsenek kinevetve a kövérek, legalábbis azokban a termekben, ahol eddig edzettem. Soha nem láttam ilyet.
2013. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem, egyáltalán nem oda akartam kilyukadni, hogy a gonosz férfiak miatt kapjon felmentéts a duci, amiért nem jár le sportolni. Csak a véleményetekre voltam kíváncsi. Én is láttam sok elszántat, aki eltűnt, de attól még nem biztos, hogy feladta. Én pl van, hogy egy-két hónapig nem jutok le a terembe, de akkor otthon sportolok vagy utcán futok.
2013. jan. 30. 09:51
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Én is örülök ha lejárnak, legalább ők tesznek érte nem úgy mint az elhízottak többi 95%-a.
2013. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
Akkor sem fogom soha megérteni, ha valaki azért nem megy el, mert kinevetik. Ilyen alapon, ha az összes foga rohad, ne menjen fogorvoshoz se, mert tök ciki, főleg egy olyan ember előtt, aki feltételezhetően jó fogakkal rendelkezik.
2013. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 JayC ***** válasza:
100%

szó sincs róla, nem vetem meg se a kövéreket, se a pálcikákat. nincs ezzel baj, valahol el kell kezdeni, legalább a szándék megvan bennük.


OFF

viszont minap pont összetűzésbe kerültem egy ilyennel. ducibb fiú, főiskolás lehet, szemüveges, papucs+lyukas zokniba szokott mindig edzeni, ami még nincs is baj. de megállás nélkül hangosan pofázik számítógépes játékokról a haverjával, olyan szinten, hogyha mellettem beszél, akkor az mp3-asom se tudja elnyomni a hangját.

szóltam neki, hogy vegye már lejjebb a hangerőt, mert nagyon zavaró, nem tudok koncentrálni ha azt kell hallgatnom hanyas paladinja van.


erre nekem esett, hogy azért mert izmos vagyok nincs jogom lenézni a kezdőket meg ilyesmi, holott ku rvára nem erről volt szó.


bocs a kis elkalandozásért, de most ez nyomta a szívemet, úgyhogy megosztottam veletek, ellenpéldának.

2013. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!