Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kinevetitek azokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kinevetitek azokat a lanyokat akik vekony palikkal jonnek ossze?

Figyelt kérdés
Akiknek olyan kicsi a karja mint egy ropi. Az a baj hogy nagyon sok ilyen fiu van sot a tobbseg ilyen fiatalabb korosztalyba es meg is osszejonnek veluk. Mi a jo bennuk? Eddzeni kell meg nagy mell nagy kar

2019. aug. 7. 14:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Exem nagyon vékony volt (192 cm, 67 kg). Hormonális problémái voltak és se hízni, sem pedig izmot felszedni nem tudott.

Zavarta, hogy vékony, de engem nem érdekelt. Nem a testébe hanem a személyiségébe voltam szerelmes.

2019. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony vagyok, csajokkal se volt problémám. De nyilván van olyan, akinek nem tetszek, de sokszor kölcsönös is. Mint nálam, vagy bárki másnál: megvan a saját ízlése. Vékony, telt, kövér, izmos vagy teljesen mind1, hogy mi... valami miatt az az alak jön be. Te se tudod konkrétan megindokolni miért szeretsz egy bizonyos ízt, színt, stb. Párkapcsolatban pedig nem csak a külső számít.

Valószínű, hogy akiknek valaha is tetszettem nem az izmaim miatt, vagy pedig ideáljuk a vékonyabb alkat. Teljesen mindegy, de nekem sose fordult volna meg a fejembe, hogy bárkit lökdössek, vagy szemére hányjak mindenfélét pusztán a kinézete miatt. Nem vagyok kötekedős típus, ha baj lenne és magam kell védeni, akkor megnézem melyik izompacsirta fog 10 méternél többet utánam futni. Ha mást akkor pedig benne a pakliban, hogy alulmaradok (mert nem feltétlen a puszta erő számít), de őszintén: hány ilyen eset fordult elő? Kevés. Legalábbis nálam még nem volt. Inkább továbbmentem, ha beszóltak vagy bárki ilyesmi. Pont az ilyen retardált felfogású emberekkel van probléma, kötözködnek, szívatnak másokat saját sikertelenségük miatt. Puszilgathatod éjszakánként a felfújt bicepszed, nézegetheted a tükörben magad, ezzel még nem fog változni a megítélésed pozitív irányba normális lányok esetében. Ha még van is esélyed az alakod/külsőd alapján, lehet már az első mondatod miatt fognak lapátra tenni. Ez pech...

Én mondjuk alapból a vékony lányokért vagyok oda, de ismerek olyan párt, akinek a barátnője 5x akkora, mint ő. És? Boldogan elvannak. Lehet kissé fura, de szerintem nincs benne semmi. Miért zavarjon engem? Meg alapból mi közöm van hozzá, vagy másnak? Semmi!

Sajnálom, ha egy világ dőlt össze benned, de valahogy termelj még néhány agysejtet izom helyett, amibe el tudod tárolni, hogy mindenkinek megvan a saját ízlése és nem feltétlen (csak) a külső számít mindenkinél.

Rágódhatsz, nevetgélhetsz ezen naphosszakat, de ajánlom inkább a megértést és a belenyugvást, hátha kevésbé leszel ingerült vagy próbálj magad mellé találni valakit és talán kevésbé fog fájni más boldogsága, sikeressége! Sok ugyan a talán, de hidd el, hogy segíthet! :)

2019. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!