Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így viselkedek egy lányal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így viselkedek egy lányal akkor ez be fog jönni nekik vagy legyek még flegmább?

Figyelt kérdés
Elvileg ez már a szép lányoknak be jön, főleg ha jól nézek ki. Nem vagyok önbizalomhiányos, de nem ismerek olyan sok lányt, pláne nem olyat aki tetszik is. De úgy gondolom ha egy fiú így viselkedik az bejövös. És arra ahol én lakok azért vannak lányok, a közeli és mi megyénkben is. Csak pont abban a kőrletbe nem ahol én lakok! Pl ha megismerkedek egy lányal, beszélgetek vele alap dolgokról, kicsit bokólgatok kicsit néha flegmább vagyok meg poénkodok és (elég jó a dumám is).Aztán mondjuk elkezdek közeledni felé úgy enyhén. Meg ölelem,puszilom és még jobban bokolgatok neki. Az bejövös, persze tudom csaj függő. De amúgy miből tudhatom meg azt, hogy egy csaj felszines, mielőtt még elkezdenék érezni iránta? És pl, hogy a pénzre meg a pávákra megy. Én is most egy kicsit talán pávásan nézek ki. De régen volt amikor még pávásabb voltam. Mert voltam 63 kg, meg a hajam miatt úgy néztem ki mint egy seprű :D. Mostanában általában oldalra fésülöm a hajam. Ami amúgy barnás színű a szememmel együtt. Meg helyesnek tartom magam. És vagyok olyan 70-73 kg,180 cm körüli magassághoz, tehát most is majdnem vékony vagyok. Na meg edzek ami azért látszik is rajtam. És nekem pl az sokkal jobban tetszik egy lányon ha pl szép hosszú haja van. Mintha van neki 2 nagy melle amit minden buliba fullra kiemel. Persze az is szép, ha nem duci a csaj. Hogyha esetleg nem csak annyira vagyok flegma, hogy néha 1 szavas válaszokat adok. Vagy viccből ritkán beszolok neki valamit. Vagy inkább néha legyek kicsit lekezelőbb! Nekem is az olyan lányok jönnek be, akik kedvesek nem buták. De nagyon ritkán poénból beszól valamit és nem viszi tulzásba. Bocs, hogy ennyit írtam. De van egy 55 kg-s páva gyerek aki mindenkinek keménykedik, hogy ő a csajozó gép. És meg is akar verni pár embert. Csak mert vissza mertek neki szólni köztük engem is :D! Na pl az ilyen keménykedő pávák gondolom be jönnek a vadabb csajoknak :D!

2019. aug. 14. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Verd meg te azt az 55kg-os gyereket a csajok előt mikor keménykedik és ne legyél nyálas, add magadat(szerintem mindenkinek feltűnik ha csak magadat játszod és szarabbul jössz ki belőle)
2019. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsosorban fogalmazzni tanulj meg normalisan es hasznalj ertelmes szokapcsolatokat peldaul a kiemeli fullra helyett valami mast :D

ezt a pava szot mar kb 3eve elfelejtette a tarsadalom szoval ezt se hasznald ...

nem kell flegmaznod es nem kell bokolnod se ha ez nem te vagy, felesleges megjatszanod magad mert annak sosincs jo vege . A kemenykedes inkabb gyerekes dolog mintsem ferfias...az megint mas amikor kiallaz magadert es osszeversz valakit, vagy osszevernek mert legalabb kialltal a velemenyed mellett.

Sztem is verj le neki egyet azt kesz ha legkozelebb is eroskodik.

2019. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Le is fogok verni neki egyet. Elvégre jól verekszek, és ő is szokott edzeni. De én szerintem erősebb vagyok, mert hamarabb is kezdem. Amúgy borsod, heves megye van közel. De én még szolnok megyébe lakok, de Szolnok még meszebb van innen mint miskolc, vagy debrecen :D. És a srác aki keménykedik azt hiszem mezőkövesdi. És az mondju igaz, hogy nem vagyok alapból nagyon flegma. De az a csajozás amit előszőr fel hoztam, kb a személyiségemet mutatja meg!
2019. aug. 14. 11:47
 4/18 anonim ***** válasza:
Ekkora gyökeret se láttam még mint amilyen te vagy! Komolyan azt hiszed hogy ez bejön a lányoknak?
2019. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 baby_berry ***** válasza:
78%

A lányok szeretik a cuki fiúkat (ez nem külsőre ertendo) de legyen olyan oldalad is amikor vaganyabb vagy viszont nem úgy hogy jatszod magad mint egy hülyegyerek aki most szabadult az elmegyogyintezetbol:D Igazából csak add magad és kész


L

2019. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Nem játszom magam. Én pontosan olyan vagyok amit te le írtál! Akkor játszanám magam ha nagyon flegma lennék, ezt írtam le második lehetőségnek! De akkor ezek szerint arra nincs szükség!
2019. aug. 14. 12:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Ahogy leirtad magad amugy kb 15eves vagy ....ennyi idosen ki a pocsomnek van penze hogy arra menjenek a lanyok 😂😂

ez majd igaz lesz 20eves korod utan, mert ott dolgozik bennuk a feszekrako oszton. (nem arra akarok kilyukadni h minden a penz de azert delorativ lanyok az esetek tobbsegeben inkabb valasztjak a komfortot)


Szoval visszaterve rad es korosztalyodra itt meg senki sem megy penzre ennyiidosen mert apuci anyucibol eltek

2019. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kusza lett a leírásod, de úgy tűnik te egy magabiztos srác vagy, szóval ez bejönne. Sajnos mostanában egy értelmes magabiztos srácot se találni. Aki meg van, az foglalt. De azt nem szeretem ha flegma a srác, legyen inkább kedves és figyelmes. Ha néha viccből fényezi magát, az még lehet.

16/L

2019. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Az ilyeneket hülyítettem gimis éveimben és ők is azt hitték bejönnek.

Barátnőt szeretnél, normálisat? Add magad, beszélgess, ne erőltess magadra semmit, ha csak az eljátszott szerep tetszik a lánynak, akkor sem vagy előrébb, de ha te magad, akkor egy hosszabb kapcsolat is kialakulhat belőle.

Te most abban az időszakban vagy, hogy csaj kell, de hidd el ráérsz még.

2019. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 Sajnos már 18 éves vagyok. És a 15-17 éves korosztályba vannak szerintem a legjobbak. Legalábbis a legtöbb szerintem, ennyi idősen meg már sok értelmes lány van. De még a 18-19 talán 20 éves is oké, meg a 14 is ha éretebb. De rosszúl látod a helyzetet, sajnos van olyan 15 éves lány is, aki a pénzre megy. Még pedig mert hiába vannak ott a szülei, még többet akar!


#8 Azt írod, hogy nem találni értelmes, magabiztos srácot?! Itt vagyok akkor én! Még ha nem túl jól fogalmaztam meg a leírást, akkor sem vagyok az a tipikus iq 60 :D!

2019. aug. 14. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!