Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, te melyiknek örülnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, te melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm ihlette a kérdésemet.


Ha jóban vagytok egy lánnyal, aki titokban szerelmes belétek, akkor annak örülnétek-e jobban, ha tőled kérdezi meg, hogy van-e barátod, vagy ha egy ismerősödtől?



2019. szept. 23. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Inkább mondja a szemembe. Sokkal emberibb.
2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

hát alapvetően én eléggé introventált vagyok, nemtom.

Őszintén sokkal cukibb lenne, ha tőlem kérdezné meg :)

sokkal közvetlenebb lenne és jobban illene ehhez a dologhoz :)

2019. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nincs ilyen tapasztalatom és azt hiszem sose lesz, de mivel a kérdést aki felteszi szerelmes belém, ezért jó álomnak tűnik hogy egy hűséges lány elfogad és szeret. Szóval mindenképp örülnék neki, habár nem járok sehova, és barátaim sincsenek akiktől ez a nem létező csoda lány megkérdezné hogy van-e valakim.. Mindenképp jól esne, az mondjuk lényegtelen kitől kérdezi meg, ha elfogad és szeret mellettem áll mindíg akkor pont nem az érdekelne kitől tudakolja meg, ha mástól az még plusz is mert akkor visszahúzódóbb félénkebb az pedig nekem tetszik. Álmodik a nyomor :'( <3 :3

18F

2019. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is így látom, bár valljuk be, ehhez több bátorság kell. :D


#3

Legközelebb csak a kérdésre válaszolj, kérlek.

2019. szept. 23. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezze, mert nem tartozik másra.
2019. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!