Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ra irjak-e még a csajra vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ra irjak-e még a csajra vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A sulimba jar egy velem egy idos lany(17) es mar kb fel eve ugy veszem eszre,hogy bejovok neki,es O is nekem,de en regebben nem mertem neki irni,es O se irt nekem,egy templomba is jarunk,ahol ugy vettem eszre hogy a szulei is tudjak mar,hogy tetszem a lanyuknak,viszont ekkor meg mindig egy szot se beszeltunk egymassal,es igy teltek a hetek,honapok es nem tortent valtozas a dologban,csak annyi hogy most mar ra mernek irni,Csak mar azert nem akarok mert eddig nem tettem,hogy minden heten lattam,es megse tettem semmit,es igazabol szivesen rairnek mar mivel nincs mas senki aki ilyen szep lenne,es be is jovok neki,de az eltelt ido tavlataban,illetve hogy a szulei is tudjak hohy nem mertem lepni,kicsit szegyellem magamat,ezert most mar “magamat alaznam” azzal ha most fel ev utan rairnek illetve fura is lenne,bar en ugy gondolom hogy lanynal meg mindig van eselyem. Szoval rairjak vagy mar eluszott a hajo?

2019. szept. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy gondolod, hogy van még esélyed és rá is mernél írni, akkor tedd meg, nem hiszem, hogy emiatt szégyellned kellene magadat bárki előtt is. ha nem kezdeményezel most, lehet, hogy később majd azon fogsz tépelődni, hogy miért nem tettél semmit annak idején. így legalább elmondhatod magadról, hogy megpróbáltad, még ha nem is lesz semmi a dologból. sok vesztenivalód szerintem nincsen.
2019. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos koszonom
2019. szept. 24. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz.
2019. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne rá írj. Növessz tököt és menj oda hozzá személyesen.
2019. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!