Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti örülnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti örülnétek annak, ha valaki udvarol nektek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Lány.

Rengeteg aranyos lány van a suliban, de nem akarok rájuk írni, hogy 'Helló, eljössz velem randizni?

Szóval gondoltam, hogy valakinek udvarolnék úgymond. Van egy lány, akit picit ismerek és tényleg nagyon tetszik. Mindeeegy.



A kérdésem: ti hogyan reagálnátok, ha valaki odamenne, bemutatkozás, és adna nektek virágot, csokit, bármit.

Nem lenne fura?


Fiúk is.



Jól nézek ki. Nem vagyok egoista, csak őszinte. (ez nagyképűsen hangzott).

Nem nézek ki rosszul.

Máris jobb kicsit.



Esetleg valamilyen tanács ezzel kapcsolatban?


Nem tudom, hogy szereti e lányokat. Ennek ellenére meg akarom próbálni. Nem félek, hogy nemet mond, mármint de. De nem fogok belehalni.


Ő szuper édes és annyira gyönyörű a mosolya! És a szemei, jesszusom! És tudja, hogy létezem, mivel ebédlőben nézett már rám. :D

Egyik nap többször is rám nézett ott. Szóval, tudja, hogy létezem. Ennyi nekem elég.



2019. okt. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Elsőnek szerintem nem jó ajándékkal kezdeni. Még ha tetszik is neked az illető és neki is te, furán jönne ki szerintem. Jó lenne ha ki tudnád deríteni, hogy ő is szimpatizál e lányokkal és ha igen, akkor valahogy kezdeményezhetsz, de az ajándékadás szinte nulla ismeretséggel szerintem túl sok. Sok sikert neked :)
2019. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon bejönne ha udvarolna egy lány, tisztelném is ezért hogy meg meri tenni :)

Remélem összejön neked a csajszival, drukkolok ❤️

L

2019. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz, igen, 16.l
2019. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki nagyon, ha valaki ilyen lenne velem. Szerintem ez aranyos dolog. Nekem még nincsen ezzel sok tapasztalatom. De remélem valaki engem is szeret majd. 17l
2019. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!