Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok randikén vagy ilyesmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok randikén vagy ilyesmi érdekel titeket moziba a Joker film?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 08:23
1 2
 1/12 Mr.Q77 válasza:
Először tanulj meg fogalmazni ...
2019. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy elírtam mingyárt el is kárhozok.. Valakinek egy olyan szava nincs ami ne írna el de be kell szólni egy betű miatt
2019. okt. 18. 09:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mingyárt, hanem mindjárt. És ne, randira ne vidd el Jokerre.
2019. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, a "moziba" helyett a mozibaN szó a helyes. Nagyon kezdő lehetsz haver, ha jobb elfoglaltságot nem tudsz kitalálni a randira. :D
2019. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Megnézném amúgy a filmet, de randiként ez nagyon nem jó ötlet szerintem. L
2019. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

#4 nem. Azt jól írta. A moziba a helyes, mivel csak oda tart, de még nincs ott;)


Amúgy ha olyan a lánynak a stílusa csak akkor.

2019. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem. A "moziba" be mész, de a filmet a mozibaN nézed. Rosszul írta és ezek szerint te is rosszul tudod. :)
2019. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jogos. Más kérdésre gondoltam, de már látom hogy ebben a mondatban tényleg így kell írni. :D
2019. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát én nem fogom a helyesírásodat kritizálni,mivel mindenki hibázhat meg most nem a helyesírás a legfontosabb ,hanem a hogy a kérdésre válaszoljunk.


Szerintem a moziba menés randiként jó ötlet,de hogy a Joker film nem tudom mennyire jó ötlet. Ha a lány szereti az ilyen fajta filmeket vagy Marvel fan akkor biztos jó neki és az akkor egy nagyon jó randi ötlet. De én személy szerint nem nézném meg. De ez csak az én véleményem..

Szerintem kérdezd meg a lánytól hogy szereti az ilyen filmeket.

2019. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És miért jó ötlet moziban randizni? Akkor már inkább nézzenek meg valamelyiküknél egy filmet, aközben lehet legalább beszélgetni is... Egymáshoz tudnak bújni, ki lehet menni pisilni közben, lehet hozni kaját, innivalót, stb. Azt csinálnak amit akarnak, a moziban meg csak ülnek egymás mellett 2 óráig csendben és nézik a filmet. Az aztán a randi :D


Azzal is előrébb van ha beülnek egy cukrászdába, vagy szimplán elmennek sétálni a belvárosba vagy egy parkba vagy bármi.


Annyi randilehetőség van, ahol meg lehet ismerni a másik felet, miért kell a legrosszabbat kiválasztani?

2019. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!