Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok randikén vagy ilyesmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok randikén vagy ilyesmi érdekel titeket moziba a Joker film?

Figyelt kérdés
2019. okt. 18. 08:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja, hát önmagában a mozizás tényleg kevés lenne randinak, ha utána is csinálnátok valamit, annak több értelme volna (legalább lehetne kicsit dumálni a filmről is). Nekem egyébként bejönne, mert érdekelnek az ilyen típusú filmek, hogy az adott lánynak milyen az ízlése, azt csak tőle tudhatod meg. Nálam sokkal inkább lenne rossz pont valami romantikus komédia.
2019. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs, már nem vagyok tini, nem tudom, így mennyire érdekel(t) a válaszom.
2019. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!