Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak velünk mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak velünk mindig idősebb lányok kikezdeni?

Figyelt kérdés
Mégis miért van az, hogy el megyek bulizni. És mindig akik rám másznak lányok annak a 85%-a 19 éves vagy idősebb lány akik még ráadásúl nem is szépek?! Nagyon idegesít engem is, meg a haverjaimat is amikor rájuk megy egy ilyen. Még ha szépek lennének akkor is, miért nem mennek rá idősebb 26+ os pasikra? De ha be is próbálkozna 1 évbe 2-3 ilyen, azt mondanám, hogy ok! Miért kell a tinikre rá mászni akik nyílván tini lányra vágynak 15-16 évesre! Még ha egy 18 talán nagyon max egy 19 éves jönne rám. Aki szép, el lehet még vele hülyéskedni, meg még kölyök pofája van arra mondanám, hogy oké. De 19 éveseknél nagyon kevés az ilyen 20 éveseknél meg szerintem már nincs is! Arról meg már nem is írok semmit, amikor egy szószerint öreg nő jön ránk. Azért, hogy kötöszködjön, na olyankor kell magunkat vissza fogni! És lehúzni 1-2 felest azért, hogy ne legyünk idegesek. Már mondtak rám olyat, hogy 21 évesnek néznek, de ezt is egy 17 éves lány mondta. Szerintem csak bóknak szánta, de olyat is mondtak már, rám, hogy 13-nak néznek. És kb ugyanannyi ember nézet kevesebbnek mint többnek, szerintem! Amúgy 16 vagyok 1 hónap múlva 17. Tipikusan az a vékony de izmos elég magas gyerek vagyok 177cm 61 kg. És 2 éve járok muhay thaira na meg előtte 1 évet aikidó karateztam. Na meg 19 hónapja gyúrok. Ezt csak azért írtam, hogy aki belém köt, általában az húzza a rövidebbet! Na meg azok a 20-on éves lányok is keressék meg a saját korosztályukon belűl a saját kaliberjüket! Olyat senki ne írjon, hogy örűljünk ennek! Mert mi nekünk nem jönnek be az idősebbek és nem is értem meg azt a pár embert akinek igen! Sajna Volt fesztiválon szét voltunk egész végig. Pedig ott aztán próbálkoztak volna be jó tini csajok. És meg is találhattuk volna talán a párunkat! Persze vagy egy olyan 340 km-re lakunk soprontól, legalábbis sokak szerint ez lehet több vagy éppen kevesebb! De legjobb fesztivál és szerintem oda mennek mindenhonnan. Balaton Sound tudom, hogy nagyobb. De az meg már veszélyes lett az utóbbi időben. Meg túlárazott! Ott elvileg már csak olyanok talàlnak párt maguknak akiknél van legalább 900 ezer forint kb!

2019. nov. 6. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Ne higgyétek, hogy trollkodik! Tényleg ilyen sötét a gyerek, egy csomó kérdést ír ki. Meg lehet ismerni a stílusáról, meg arról, hogy mindig hangoztatja, hogy ő mindenkit leverne, mert muhaj tutaj meg ilyenek.
2019. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 177centivel es 61kiloval se magas, se tul izmos nem lehetsz.

Ettol eltekintve, a tinilanyok, akikkel lehet hulyeskedni meg dumalni, nem szeretik az ilyen ontelt sracokat. Kicsit probald meg tisztabban latni magad, legyel kedvesebb es akkor meg talan ossze is jon neked valami.

2019. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
1-2 kérdést írtam ki még ide maximum. Ashihara karate akart lenni az “aikidó”! És igen még mindig én vagyok az a gyerek aki meg vert 57 kg-san egy 180 kg körüli testsúlyú 236 cm magas kokszos,kigyúrt,gyors,muhay thai+ taekwondosat 15 évesen, csávesz meg lehetett kb 26-27 éves most vagyok 17! És engem aztán kevesen vernének meg!De viszont voltam már ultra music fesztiválon meg Glastonburyn is! Idén tomorrowlandra megyünk. Na meg crack,kokó,lsd,dmt,ópium,meszkalin,gina,kath,hasis,mefedron,bromo-dragonfly ezeket is ki próbáltam már. Látszik, hogy azért van ott pénztárca! Viszont a kérdés valós, tényleg idegesít még ma is az, hogy ilyen 20-on évesek rám jönnek. És szinte csak azok és nem értem miért, ja valszeg mert a mi kőrnyékünkön a tinik felszinesek! Ezért kőltözök én majd ki 20-on évesen csehországba vagy legalább el innen min miskolc de inkább ajka kőrnyéke vagy mosonmagyaróvár! Csak ha ez így halad akkor is tini csaj fog kelleni majd! Mind1 a lényeg az, hogy itt Szigetszentmiklós kőrnyékén mi vagyunk a legeslegkeményebbek!
2019. nov. 6. 20:30
 14/20 A kérdező kommentje:
#12 Pont átlagos a magasságom, szerintem rbiknek is bejönés attól még, hogy 61 kg vagyok még nagyon is izmos! És én kedves vagyok megmutatom azt a kis egómat de az kell oda!
2019. nov. 6. 20:33
 15/20 A kérdező kommentje:
A korom meg valós 1 hónap múlva 17, de ha úgy nézzük már meg is vagyok annyi XD!
2019. nov. 6. 20:34
 16/20 A kérdező kommentje:
De ok számít az az 1 hónap is!
2019. nov. 6. 20:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit tanultunk ma gyerekek? A kedves kérdező egyáltalán nem egy bekébzelt pénisz és bárkit megverne. Asszem ilyenekből lesznek az asszony verők.
2019. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező csajozik, menőzik, mindenkivel bunyózik, de közben a lecke ott áll megíratlanul, a kisaautót se tologatja senki, és a kakaó is kihűlt a pókemberes bögrében, amit anyuci főzött. Micsoda pazarlás. :) Remélem, a kis seggdugaszok majd idővel rájönnek, hogy az életben az egyik legjelentéktelenebb dolog azon görcsölni, hogy mindenki menőnek lásson, mert másképp itt a világvége. :)
2019. nov. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ekkora kamut istenem :D

Ha én Szigetszentmiklóson lakom és itt rengeteg szép tinilany van. Nem tudom hol jársz te, hogy szerinted nincs :D

Látszik hogy kamugyerek vagy... Beszaras.

2019. nov. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én csak azért mennék oda hozzád egy buliban, hogy megrugdossalak, ha ettől jobban érzed magad
2020. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!