Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok túllépni. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 vagyok osztálytarsam az exem aki otthagyott és megcsalt egy lannyal mindennap láttam aztán azzal is mindig váltogatha de ő nem is szeretet 8honapja szakított nem is az a baj hanem ahogy most viselkedik velem rendkivul borzalmasan úgy hogy semmit sem csináltam

Azóta is kb mindennap sirok nagyon magam alatt vagyok megöl a hiánya meg mindeni tulajdon képpen nagyon nagyon szeretem úgy hogy mindenki csak azt mondta hogy borzalmas irritáló és nálam sokkal kisebb

De nagyon szeretem nagyon rossz nem tudok tovább lépni mit tegyek



2019. nov. 22. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyéken miért nem tudsz túllépni?
2019. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss uj dolgok fele
2019. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egsszerűen egész nap csak rajta gondolkodok es borzalmas érzés
2019. nov. 23. 07:19
 4/4 anonim válasza:
100%
Hidd el ezen is túl leszel és csak nevetni fogsz ezen! Nyiss más felé az jobb lesz! Nem érdemli meg hogy sírj utána! Elmúlik!
2019. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!