Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem sokkolt ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem sokkolt ennyire?

Figyelt kérdés
Minap egy 15 eves baratnom meselte, hogy lefeküdt a barátjával 2 hónap után..én nagyon meglepődtem hiszen egy évvel idősebb vagyok, de mégcsak fiú kezét se fogtam kb..tökre lesokkolt mikor mesélte és nem értettem, hogy velem lenne esetleg a gond..mi a véleményetek?

2020. máj. 21. 22:35
1 2
 11/13 Aabbgfggfgf ***** válasza:
31%
Intelligens embernek tűnsz kivételesen ennyi idősen, de még jóóó sok mindent kell tanulnod. Én külön tisztelem azokat a lányokat, akik nem engednek a kísértésnek és kivárják a megfelelő időpontot. Akik 14 vagy az alatt veszítették el, azok számomra egy kicsit leértékelődnek. Nincs min meglepődni, a mai média azt sugallja a fiataloknak, hogy kezdjék el hamar a "felnőtt kort" 18/F
2020. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11

szóval intelligens viselkedés, ha gyakorin keres önigazolást arra, hogy ő gondolkodik jól, aki meg elveszti (egy kapcsolatban ráadásul), az teljesen normálatlan és szembemegy az elvekkel, meg stb? komolyan, amíg valaki nem árt másnak, addig miért kell leszólni? annyira tipikus, hogy mindenki jobbn tudja, hogy a másiknak mit kéne csinálnia, ahelyett, hogy a saját dolgukkal foglalkoznának.

2020. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 Te is elkezdhetnéd lassan a felnőtt kort, első körben a gondolkodásmódodban.
2020. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!