Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szívesen hallanám így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szívesen hallanám így ismeretlenül ha elmesélnétek,hogy milyen volt az első plátói szerelem, ki volt az első lány,aki megtetszett,mi lett veletek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 07:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

9/10 es vagyok.

Nem nézek ki rosszul meg semmi nem is úgy értettem. :P

Csak ő tökéletes akkor én is az akarok lenni minden téren. :D

A barátja se tűnik olyan rossznak így remélem boldogok lesznek. ^^

2020. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
🙃 komolyan tökéletes az a csajszi?
2020. jún. 12. 11:15
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű csak számomra.

Nem az az átlagos női ideáll de én mindig is a ritkább/különleges lányokat kedveltem. :3

2020. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Azt kell mondjam,hogy tényleg különleges,ha csak 11.-ben lett barátja. Addig kibírta... Illetve,nem adta magát 💁🏻‍♀️

A mostani lányok nem ilyenek. A többség.

2020. jún. 12. 11:33
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

5os vagyok.


Nem volt szerelem. Csak platoi. Nem is ismertem. Egyszerűen megfogott a kulseje.

Voltam elotte szerelmes, akkor arra a lanyra egesznap gondoltam, hianyzott. Ez a lany csak a suliban valtott ki belolem erzeseket, es ha lattam..


De az biztos hogy magyon tetszett, es ismerve magam hamar es konnyen lettem vopna bele szerelmes ha ugy alakult volna.

2020. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Értem. Ezzel én is így vagyok 🙂
2020. jún. 12. 11:49
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) 5. osztályos koromban lettem szerelmes, viszont csak én voltam az, a kiszemelt fél nem. Úgy volt, hogy új tanulóként jött az osztályba egy lány, akkor még nem is gondoltam volna azt, hogy egyszer majd szeretnék is tőle valamit. Volt egy barátnője, aki nagyon kedves volt hozzám, így megpróbált segíteni nekem, hogy "össze tudjak jönni" a lánnyal. Ez eddig még jónak és szépnek is hangzott volna, de sajnos a lány, akibe szerelmes lettem, nem nagyon viszonozta érzéseit irántam, meg makacs, egoista, saját érdekre törő fajzat volt, de én valahogy még ezek ellenére is szerettem a végsőkig, amikor csúnyán beszélt velem, kigúnyolt ha valamit elrontottam, lealázott. Az utóbbiak nem azért történtek, mert erőszakos, bunkó állat lettem volna vele, hanem mert mindig valamilyen kis (ez most hülyén fog hangzani) kekszdarabkák tettem titokban a padjára, stb. Lényegre törően nem szerette volna, ha én szerelmes lettem volna belé és mindent megadtam volna neki, de erről én nem tehettem, hiszen mindennap láttam és mint említettem osztálytársak is voltunk. Az év végieknél együtt vittük a zászlót, mert mi ketten voltunk az osztály legjobb tanulói, és így eléggé rossz volt ilyen szempontból. Meg amikor vakbélgyulladása lett és meg kellett műttetni, nem emelhetett utána egy ideig és engem bíztak meg a hátizsákja hordásával, mert egy faluban laktunk és még egy buszmegállóban is szálltunk fel nap mint nap. Végül lett neki nyolcadik félévekor egy pasija, aki mellesleg a legjobb haverom is volt egyben, szóvaal... :,D És még annak ellenére is nehéz elfelejtenem, hogy ő másik középiskolába ment mint én, mert mindennap ugyanabban a buszmegállóban szállunk fel és egy busszal is utazunk, szóval én próbálom végleg kitörölni a fejemből, de ha az univerzum ezt nem hagyja, akkor mást nem nagyon tudok ellene tenni sajnos... Nemrég az agyam újra elkezdett hülyéskedni velem álmomban, és azt hiszem vagy az ötödik alkalomra álmodok már vele, és nem tudom mit tehetnék ellene, de egyszer majd csak elmúlik ez az egész. Azóta már kijártam a 9. osztályt (ja, még nem D:, csak keddtől dicsekedhetek majd ezzel..) és azóta nem is volt barátnőm (nem mintha őt annak lehetett volna nevezni), se belém se volt senki se szerelmes 1. osztály óta :DD... (Az se az volt szerintem, csak valami kezdete annak.) Bocsi, ha esetleg túl sokat írtam volna, megpróbáltam minél tömörebben és masszívabban összefoglalni a storyt. További szép napot! :)
2020. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem számítjuk harmadik-negyedik osztályos koromból az egyik fiatal tanárnőmet, aki előtt mindig produkáltam magam, és elpirultam meg zavarba jöttem, ha hozzám szólt, akkor az egyik osztálytársam volt, akit 5.ben ismertem meg, mikor új osztályba mentem.

Ő volt az első olyan lány, akinél azt éreztem, hogy féltékeny vagyok, ha más srácokkal beszélget, és fel akartam hívni a figyelmét.

Nem történt egyébként semmi köztünk. Volt egy időszak, amikor barátilag jóban voltunk, de utána ő elment másik városba tanulni, és így végleg megszakadt vele a kapcsolatom. Megmaradt plátói szerelemnek :D

2020. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#17

Nagyon örülök,hogy ilyen hosszan írtál,szeretek olvasni, és érdekes is volt :)

Milyen lovagias és segítőkésznek tűntél ebben az írásban, ez nagyon szimpatikus számomra:)

Sajnálom,hogy így alakult vele...

De nem vagy még elkésve semmivel,lesz időd átérezni azt,amit ez a lány már nyolcadik osztályban...ha érzett valamit.

Addig is szép napot, és kitartást keddig! ;)

(Nekem is :D)

2020. jún. 13. 08:40
 20/25 A kérdező kommentje:

#18

:(

Én most elképzelek egy kis alsós kisfiút, miközben elpirul, és produkálja magát :D


Szóval, már 5. osztályban van féltékenykedés? :)

2020. jún. 13. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!