Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányra, Magatehetetlenségre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boogci kérdése:

Magányra, Magatehetetlenségre mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Előre sajnálom ha zavarosan írok, esetleg helytelenül, azért mégprobalom minél jobban megértetni magam veletek.

Igazából bele menve az egészbe újra rám maszot a depresszió.. Pszhiologusal előre is hagyjatok, mivel számtalanszor voltam és egyszer se vált be. De komolyan. Más megoldás kéne. Van egy 4 éves kapcsolatom (18 éves lány vagyok) néhol együtt vagyunk. Ritkán szét mentünk. Zavaros egy kapcsolat m röviden. Párom nem bízik bennem de erről én tettem is hogy így legyen. Ez által. Ha vele szeretnék maradni. Fiúkkal nem beszélhetek, vagyis a vad énemet érvényesülni nem szabad hagyni ami annyiból ahogy mutogatom magam a neten. Akár egy vadabb jellegű szelfivel. Vagy egy olyan fejjel. Meg ehez hasonló átlagos tini dolgok. Naiv vagyok sajna. Túl hiszékeny. Érzékeny. Bizonytalan egyben... Kész káosz az egész.. Pár napja vagy inkább hete. Próbáltam ezen változtatni.. Edzettem. Úgy érkeztem ahogy kell. Tanultam Stb kreativkodom alkottam próbáltam el terelni a figyelmem. Tudni illik rólam hogy amúgy gamer gurl jelleg e tartozom elege kocka vagyok és imádok is játszani. Egsznap. Gépem jelenleg nincs és ez miatt is el akartam terelni a figyelmem mivel elege rossz hogy az egyetlen dolog amivel el vagyok nincs.. A motiváció hetek után el szállt.. Rá jöttem az éves boldoggá tesz. Ez miatt fel szedtem pár kilót. Ki vagyok adtol hogy el vesztettem azt a, cuki vad kineztem. Sírok ha meglattok egy szép csajt. Ismerkedni nem lehet bisex vagyok és lányokkal is simán flörtölök ha úgy van.. A játékokra meg annyi. Hogy egyedül játszok 0-24 nincs egy barátom se vagyis csak 1-2 de sose keresnek. Néha én őket. És ennyi. Nagyon magányos vagyok, párom legtöbbször tojik rám. Játszik egész nap a haverjaival.. Egésznek beszélget.. Ahogy fel kell. Amikor szólok neki gyere jársz velem is.. Nincs kedve. Majd.. Ami kB hajnali 4 órát jelent és fél órát játszik velem mert unatkozik.. De haverokkal dumalva persze reggel déltől hajnali 2-3 ig megy a game na mindegy ezt valahol már el engedtem.. Ha játszottam is anno és beszéltem valakivel halggata mit dumalok aztán úgymond egy féltékeny roham jött rá.. De amúgy nem is párkapcsolati tanács kell mert tudom hogy úgyse szakadok el tőle. Inkább motiváció kéne. Mindentől félek főleg a jövőtől. Sulim nincs, dolgozni nem szokásosan akarok. KB úgy vagyok hogy nem akarok élni ha nem élhetem úgy az életem ahogy azt Meg álmodtam magamba. Amire vagyok. Barátok akikkel egesznap kockulhatok.. Csinálni a twichet, és a youtubot amire vagy 5 éve vagyok de nem mertem soha mivel meztelen képek vannak fent rólam ez már valahol ki hevertem eszel döntöttem hogy ezt elonyomre fordítom, érdekel az only fans. De azt se egyedül csinálnám kéne egy csajszi akivel együtt tolhatnad. Nem tagadom hogy (ribivad) lelkem van addig kell élni amíg lehet és ez nekem így lenne jó. Instamat úgy meg akarom csinálni hogy kB ott modellkedem mert volt egy jó 2 évem amikor nagyon a modellkedes foglalkoztatott csak ebbe is annyit csalodtam hogy fel adtam. Angol nyelvet meg akarom tanulni és nagyon nehezen csinalgatom de mivel eletkedvem, motiváció nincs ezért az se megy. Egész éjjel sírok csak. Párom szerint gyerekes. Hisztizem Stb. Szóval nagyjából ez a problémám. Rengeteg dolog érdekel amúgy nyilván az álmom a YouTube a twich, az insta és egy blog amiket aktívan csinálnék ha egyszer elkezdenem. Jó lenne azzal a csapattal együtt élni egy lakásba akikkel gamelek.. Mint külföldön kB. Csak zéró barátom van, kB és a legtöbb ember kiszámíthatatlan és megbízhatatlan. Érdekel a tánc, a gitározás, éneklés, a gamer világ, programozást szeretnék tanulni de ahhoz sincs motiváció jelenleg. És ilyenek nagyon sajnálom előre ezt a nagy szöveg katyvaszt de várom a tippeket tanácsokat. Elege ketsegbe esve vagyok most és azért is írok ilyen furán.



2020. okt. 31. 04:05
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Most ébredtél,vagy még nem is feküdtél le aludni tegnaptól?
2020. okt. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Pia...

Nekem sokat segített!

Leszarom, mi bajom van, sőt, már örülök is neki.

2020. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 karanten2020 ***** válasza:
66%

Bocsi, de csak az első két sört bírtam elolvasni.

Röviden? SZAKÍTS VELE. pont.

2020. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!