Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért érzek bűntudatot?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Kicsit nagy a korkülönbség de egyikünket se zavarta eddig. (16/L és 27/F)Egy nap úgy volt, hogy felmentem hozzá, beleültem az ölébe elkezdtünk csókolózni kis idővel később levette a felsőmet, meg a sajátját is, meg persze a többi ruhát így fokozatosan. Beleegyeztem eddig mindenbe, aztán rámfeküdt és volt egy kis petting...:/

Persze volt más is... (nekem ez az első volt) szóltam neki hogy fáj, és hogy hagyja abba de mintha megse hallotta volna folytatta. Kellemetlenül éreztem magam, mert "menekülni" se tudtam volna, hisz ő volt felül. Most miért érzek bűntudatot, meg szégyen érzetet? :S Jó volt, amíg nem fájt de most mégis olyan rossz....Furcsa..és semmiképp nem szeretnék vele szakítani mert szeretem imádom csak ez most kicsit sz@r volt...és persze meg akarja ismételni, mert megvolt az első...:S


2020. dec. 30. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
és te egy ilyen embert ezek után tudsz szeretni, aki nem figyel arra, hogy neked fájdalmat okoz?
2020. dec. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ember az ilyen... ezek után bottal sem piszkálnám meg. Honnan tudod, hogy legközelebb nem fogja-e megismételni a dolgokat? Ne hagyd, hogy többször bántson, szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2021. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha, tehát megerőszakolt. Én eleve nem igazán látom, hogy egy 27 éves srác mégis mi olyat akarna egy 16 éves lánytól, ami nem szexuális, de itt nem is ez a legnagyobb probléma.


Attól függetlenül, hogy eleinte beleegyeztél, abban a pillanatban, hogy kiejtetted a 'nem' szócskát a szádon, és ő tovább folytatta, szexuális erőszakká változott a helyzet. Ha még együtt vagytok, nem értem, miért. Tiszta sor, hogy cseppnyi tisztelete nincs feléd.

2021. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy az elmúlt 1,5 év szépen és jól telt, szeretitek egymást,meg minden.

De, ahogy az előttem válaszoló is írta én se értem,ha a fiút nézem, miért egy 16 évessel van együtt (talán a korosztályában nem talál lányt?) ne értsd félre,nincs baj,hogy szeret, és oké,nagy a korkülönbség,de arra is van példa,hogy ez jól is elsülhet.

De akkor is, ez az eset elárulta... szerintem már rég várt erre az alkalomra, hiszen fiatal, egészséges,csinos vagy biztosan, neki ez csak jó lehet.

Lehet hogy szeret Téged. De akkor megállt volna. Oké,hogy talán túlságosan beleélte magát, és ezért nem sikerült.


De nem volt tekintettel Rád, egyáltalán nem.

Ha meg ezt még folytatni akarja... szerintem neked az se fog tetszeni:(

2021. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!