Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném féltékennyé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném féltékennyé az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy hete szakítottam a barátommal mert megcsalt. Hazudnék ha azt mondanám már nem szeretem, de visszakapni nem akarom ezek után. Féltékennyé akarom tenn, hogy egy kicsit ő is érezze azt amit én. ( Tudom, tudom gyerekes megoldás a lelkemnek jót tenne )


Hogyan tehetném ezt meg?


A "feküdj le valakivel, a haverjával kezdjek ki" nem játszik.


18L



2021. jan. 21. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs sok értelme, de most miért ne csinálja? Ha ennyire ráér... Legyél jóba a barátaival, vagy pont hogy az "ellenségével", azt hogy lefekszetek, nem kell igazából, lehet kamuzni is. Szüleivel is beszélhetsz, elmondod, hogy nagyon szomorú vagy, hogy megcsalt, esetleg még az új baratnőjével is beszélhetsz, illetve azzal, akivel megcsalt, ha őt is átejtette, ő is segíteni fog.
2021. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Annyiból igazat adok mindenkinek, hogy sok értelme nincs és semmit nem érek el ezzel.


DE nem hiszem el, hogy szakítás után mindenki higgadt maradt és nem volt benne csalódás, fájdalom, düh. Senkinek nem futott végig az agyában, hogy azért jólenne ha azt érezné amit én..de lehet csak én gondolkodom másképp, vagy csak nekem fáj ha megcsalnak.


Azért köszönöm mindenkinek a választ.

2021. jan. 22. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!