Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ez úgy kezdődött hogy....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ez úgy kezdődött hogy. Anno böngészek az instán és felfedeztem egy csajt! Hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Közbe kiderült hogy nem messze dolgozik pont ott ahol orvoshoz jártam a lábam miatt. A csajjal váltottam pár szót. Még instán beszéltünk is.

Éppen most ok nélkül letiltott instán. Lehet azért mert be-ki követtem. Pedig múltkor pont találkoztunk és köszöntünk egymásnak. Szerintitek menjek el a munkahelyére megbeszélni vele vagy hogyan tehetném ezt jóvá? Nem is értem miért tiltott! Nem adtam rá okot se.

Válaszokat köszönöm értelmeseket várok!


2021. jún. 20. 21:05
 1/3 anonim válasza:
93%
Lehet sok volt neki a nyomulás.
2021. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem ok nélkül tiltott le, azért csinálta, mert ki-be követted. Ez rendkívül demotiváló lehet. Úgy tűnik, hogy eljátszottad nála az esélyed, de az utcán még megpróbálhatsz beszélni vele, ha összefuttok. A munkahelyére ne menj be, nem jó ötlet.
2021. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
El kell fogadni h úgy döntött letilt. Nem bántottad meg, csak nem akar veled ismerkedni. Hagyj teret, ne piszkáld, és ne menj be a munkahelyére mert megijed.
2021. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!