Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet hogy evészavarom van?

Lehet hogy evészavarom van?

Figyelt kérdés

nem vagyok tisztában semmivel, ezért kérném a segítségeteket


mostanában nem nagyon eszek, de nem is kívánok semmit..normálisan 2x eszek egy nap, de van h 1x ://

mind azon vagyok, hogy egészséges kaját egyek..nem kívánom a gyors kajákat (meki, kfc, stb) ott van előttem, de nem tudom megenni, csokit sem ettem régóta (mondjuk azt részben a fogam miatt nem) de az, hogy még csak nem is kívánom, az is ott van előttem, de nem jön h megegyem..


mindenki mondja h egyek van ez van az, de nem tudom meguntam a kajákat, semmit nem kívánok és mégcsak nem is érzem h éhes lennék…

(najo a sültkrumplit nagyon szeretem, de nem élhetek ezen)


valaki tudná h miért van ez? vagy pontosabban mi is?



2021. júl. 1. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Nekem pont ugyan ez a bajom, eddig rengeteget ettem, most az utóbbi napokban rámtört egy olyan hogy napi kb 500-900 kcal-t eszem (számolom), ha egy maréknyi kajánál többet eszek egyszerre, akkor hánynom kell.. Nem vagyok vékony alkat, szóval én sem tudom mitől lehet.


Esetleg stressz, meleg. De nem tudom

2021. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak mostanában, akkor a melegtől. Ha nem fogysz, nem érzed magad gyengének, nem kapsz el betegségeket, akkor ne izgasd magad rajta, eszel annyit, amennyire szükséged van. Arra ügyelj, hogy zöldség-gyümölcs legyen benne. Nem vagy egy kicsit depressziós?
2021. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Most szerintem is a meleg.

Épp párommal beszéltünk erről, mi ráadásul vékonyak is vagyunk. Szerintem én is most olyan napi 1000 kalóriát eszek kb és 1600-1700 körül szoktam (nőként)

2021. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ja tuti a melegtől. Én tömegnövelő étrenden vagyok, kész szenvedés így nyáron tartani a legalább 2500 kcal-t...amúgy sincs nagy étvágyam, most meg végképp. De nem normális napi egyszer enni, igenis erőltesd meg magad és egyél. Napi 5 étkezés az egészséges.
2021. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ortorexia nervosa?
2021. júl. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Ne diagnosztizálj, 5-ös, majd ha elvégzed az orvosegyetemet. Ettől kicsit messze vagy. A leírásnak köze nincs ehhez!
2021. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!