Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léptetek túl egy komolyab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léptetek túl egy komolyabb szakításon?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés volt, akinek nem tetszik ne olvassa el. Volt több párkapcsolat az életemben már, viszont a legutóbbi másabb volt. Több évet voltam együtt volt barátnőmmel mielőtt szakítottunk. A szakítás oka mindegy leginkább, annyit leszögeznék, hogy senki se volt hűtlen. Nagyon kevésszer veszekedtünk, amíg együtt voltunk, a szakításra is veszekedés nélkül került sor, bár én még, akkor úgy gondoltam, hogy javíthatunk a dolgokon, mégis megtörtént. Ennek októberben lesz egy éve. Mostanában egyre többször jár a fejemben, tavasszal még valamelyest lefoglalt az egyetem, most viszont nem rég volt a szülinapja, ami szinte egy egész hetet elvett az életemből érzelmileg. Valahogy úgy érzem nem tudok túllépni rajta, próbáltam lányokkal ismerkedni időközben, egyik se alakult úgy, keresni akartam azokat a tulajdonságokat, amikben exemre hasonlítanak, szóval ezzel inkább felhagytam, hogy senki se áltassa magát.

Na de túl sok a szó, ennyire nem lényeges a történelem.

Ki mivel foglalta el magát? Milyen hobbikat találtatok magatoknak, ami elterelte a gondolataitokat? Mert mostanában valahogy nem tudok elvonatkoztatni erről a témáról és csak gondolkodom mi lett volna ha vagy mi lenne ha. Szimplán tippeket kérek, hogy hátha van valami, ami megfelelő időt emészt fel és tereli el a gondolataimat. Tudom idő mindent begyógyít meg ilyenek, csak így elég szarul és lassan telik az idő.



2022. aug. 19. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyton a haverokkal logtam, bulizgattam. Ossze vissza csajozgattam meg sokat edzettem
2022. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először is köszi a választ. Én is edzésre álltam rá mert arra a 2 órára kikapcsol. Haverokkal eljárni hétvégente egy nap, de az se minden hétvégén. Legtöbben már dolgozunk, kevesebb időnk van, fáradtak vagyunk. Ismerkedéssel meg nem tudok még sajnos mit kezdeni. Ettől függetlenül köszönöm a segítséget. Az edzés egy időre tényleg beváltnak látszik, viszont mást is szeretnék mellé.
2022. aug. 19. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi melo utan is szoktunk sorozgetni, csavarogni pedig 12 ora 😀 persze mindenhol masmilyen a brigad. Majd ha megismersz egy uj csajt teljesen elmulik 🤷
2022. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is ne ismerkedj párkapcsolat keresési céllal egy kis ideig.

Fordulj önmagadba, olvass el pár könyvet, fejleszd magad. Kezdj el sportolni vagy ha csinálod, akkor fókuszálj rá jobban és hozz ki belőle picivel többet.

Ha ezeket megcsinálod és amint helyrejöttél az energiáid kiegyensúlyozottak lesznek és bárki szívesen megismerkedik majd veled.

Sokan kapcsolatból kapcsolatba mennek és nem adnak időt a fejlődésnek, ezért lesz mindegyiknek ugyanaz a vége.

Persze ezt csak röviden írtam le, tucat számra élnek emberek ilyenek írásából és a "közönségesebb" agyturkászok is ezeket mondják a legtöbb esetben.


lim x->∞ ( x^(1/x)) * lim x->∞ (65x^3 / 5x^3) + lim x->∞ (10x^3 / (x^3 - 3x^2 + 10x)) F

2022. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapba telt kiheverni teljesen az első kapcsolatom (majdnem 3 évig együtt voltunk). Végül megismertem egy fiút aki sokkal közelebb áll hozzám és tulajdonképpen ő feledtette velem. Már nem gondolok rá fájdalommal, teljesen közömbös lett.
2022. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!