Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gáz a 22 év korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz a 22 év korkülönbség? Tehát ha egy 15 éves lány egy 37 évessel van, abba miért kötnek bele?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 09:49
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy felnőtt férfi akinek már lehetne több gyereke, dolgoznia kéne és saját életének lennie, az mit akar egy 15 éves kislánytól aki még gimnazista?
2021. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%
Nekem már csak úgy azt is nehéz elképzelni, mi a közös bennük. Egy kapcsolatban kell, hogy legyen valami. Egy 37 éves már abban a korban van, hogy családot alapít, egy 15 éves meg nagyjából ilyenkor kezdi a pasizást/csajozást. Tehát így ennek nagy jövője sem lehet
2021. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
60%

Mert az apja lehetne. Egyik fél részéről sem normális. Nem vagyok a korkülönbség ellen, én is 15 évesen ismertem meg a vőlegényemet, 10 év van köztünk. Azt is mindenki gáznak gondolta, de vállaltuk. De ő még mindig bőven közelebb áll korban hozzám, mint a szüleimhez.

Viszont ha te nem érted, hogy ebbe "miért kötnek bele", akkor szörnyen buta vagy és naiv. Egy ennyi idős embernek általában már felesége, saját lakása/háza van, esetleg családja is. Az sosem jelent jót, ha valaki ennyi idősen egy tinivel kezd. Vagy visszamaradott, agyban még nem nőtt fel, otthon él és a korabeli nők nem foglalkoznak vele, vagy "te érettebb vagy a korodnál", és "szeret", aztán ha rádunt, jól otthagy. Kitalálom, nem akar bemutatni a szüleinek, és te sem mutathatod be. Az is lehet, hogy mentális problémái vannak, és úgy gondolja hogy fiatal vagy, naiv, befolyásolható és birtokolhat. Ne láss bele többet, ne gondold azt, hogy ez egy komoly kapcsolat, mert vagy szexre kellesz, vagy valami nem oké nála. Persze úgysem fogsz rám hallgatni, mert mint mondtam, buta vagy, ha nem érted mi ezzel a probléma. 22 év korkülönbség pedig minden életkorban sok, 45 évesen pelenkázhatod a papit, aki csak otthon akar ülni, nem bír mozogni, szexelni meg főleg nem... Más meg 45 évesen aktív életet él.

2021. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
2021. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
55%

Gyakorlatilag pedofil.

Pszichológusra lenne szüksége.

2021. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
56%
Azért nem elfogadható,mivel az apja lehetne.
2021. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
54%
Mert az egyikük felnőtt,középkorú férfi aki az apja lehetne a másik félnek aki még bőven kiskorú.
2021. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
22%
Életkor/2 + 7. Van egy ilyen "képlet". Ez társadalmilag elfogadott.
2021. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert a 37 éves férfi pedig beütésű és csak szexre használja a lányt.Ennek a kapcsolatnak csúnya vége lesz csak az a kérdés hogy mikor?Amikor a felesége rájön hogy felrekur vagy ha megunja a 15 éves csajt?
2021. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
25%

Nem azért, mert az apja lehetne, hanem mett logikusan hozzá kell öregedned vagy ő fog nagyon visszakicsinyedni hozzád.

Egyébként saját tapasztalat, hogy idősebbel soha nem kezdenék ki. Eleinte menő, hogy idős meg minden lázadsz az emberekkel, hogy persze te megmutatod, hogy ez lehet jó is.

Nem

Nem lehet, csak magadat csapod be, eleinte olyan érzésed van, hogy ez egy szuper kapcsolat, majd úgy képzeled el, hogy összeházasotok és szülni fogsz neki gyerekeket minden happy lesz. Aztán egyszer (kb 1 év alatt) eloszlik a köd, borzalmas érzés lesz. Nem ajánlom senkinek ezt az érzést, én még ma is küzdök vele.

16l

2021. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!