Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves 20 évessel? Gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves 20 évessel? Gáz?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 20, normálisnak tartom magam, nem csak "arra" megyek. Lehetséges hogy kiütközik a korkülönbség, akkor nyilván felejtős. Igazából csak a dolog megítélésére vagyok kíváncsi, hogy mások hogy látják.

2022. szept. 28. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Mindenki magából indul ki. Ha egy pár válaszolónak nem jött össze, az elutasítja, akinek meg igen, az meg bátorít. Vagyis tökmindegy itt ki mit ír.

És persze, mindenki mindíg a lányokat sajnálja, hogy igy meg ugy mennyidőt elpocsékolt egy "szar" kapcs.ra. de kétdem én, amíg együtt voltak, addíg neki is jó vol, igaaaz ? És hányszor, de hányszor a lány az aki kilép és még rámondják az exére, hogy milyen szemét, mert csak kihasználta a lányt. Nem is értem ez mit jelent :-) :-) :-).

2022. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
81%
Működhet, ha a 15 éves érettebb gondolkodású.
2022. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Csicuki ***** válasza:
Semmi se gáz amíg ti nem így gondoljátok. Mármint ha jól elvagytok teljesen mindegy.
2022. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell itt a duma. A szűk, friss kis testéért akarod.
2022. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%
Jobb mint a drofos suttyo 15- 6 eves fiuk ..
2022. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!