Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szakítanom kéne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítanom kéne a barátommal vagy mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja össze jöttem egy fiúval. Kedves, jó a humorérzéke, nagyforma, figyelmes, szeret velem időt tölteni, értelmes. Ugyanakkor magabiztos és tud határozott lenne. Átlagosan napi 3-4-szer találkozunk. De amikor akarom akkor akár többször is feljön hozzám vagy van amikor én megyek le hozzá. És itt van a baj. A városban ahol én élek sok mindenkivel kialakított barátságot. Természetesen ezek túlnyomó részt jó emberek és befogadóak. Viszont, hogy lementem hozzá, hát eléggé durva dolgok derültek ki. Amikor sétáltunk együtt a városban már több társaságból is beszóltak nekünk. Elkezdtek azon is gúnyolódni, hogy milyen szép barátnője van. Meg, hogy pont egy ilyennek, hogy lehet ilyen szép csaja. Meg, volt amikor már keménykedtek is velünk. Meg több atrocitás is ért már. Olyanokat is kiabáltak, hogy full drogos meg ilyenek. Ami ha nem is igaz akkor is kiderült, hogy csinálta már a füvet és az extasyt nem is egyszer. De elvileg mást még nem próbált ki. Ha igazat is mond akkor is zavar a tény, hogy pont egy olyannal jöttem össze akit a saját településén szinte mindenki lenéz. Ez azt jelenti, hogy vagy nagyon gyenge emberileg vagy igazából benne van az ártó szándék. De azt mondták, hogy annyira nem ártott senkinek csak könnyen bele tudnak taposni az emberek. Ugye neki barátnője sem volt sosem. Én meg azért valljuk be, hogy nem állok azért alacsony szinten mert a jelenlegi helyzetben is jól élünk az átlaghoz képest. Mondhatni pénzesek vagyunk. Na meg azért nem vagyok egy csúnya lány az alakom is jó, arcom is szép és elég hosszú a hajam. És nem mondom azt, hogy mindenkivel jóba legyen a pasi. De azért ne nézze már le mindenki. Másrészt 21 éves az érettségit letette tavaly. És most meg nem dolgozik. Igaz tanul most szakmát, de estire jár ahová be sem jár mindig. Leginkább a dolgozatokra készül fel otthon. Én úgy gondolom, hogy ennyi idősen már illene dolgozni ha ilyen könnyű dolga van a tanulással. Legalább akkor ősszel és télen dolgozna meg tavasszal sem ártana. Amikor meg probáltam mondani neki azt mondta hagyjam békén vagyis motiválni sem lehet legalább. :( Meg vannak dolgai még amikben nem érettebb egy fokkal sem mint egy 15-16 éves. Ezekre az a kifogása, hogy kiakarja élvezni a tini és fiatalkorát. Vannak mondjuk dolgok amikben azért érettebben gondolkodik mint egy velem egy idős. Mert amúgy értelmes ember lenne. De illene kb mindenben úgy gondolkodni legalább mint egy 18-19 évesnek. Nem csak abban a pár dologban. Mert én szeretem a kicsit idősebb palikat. De ha már össze jövök egyel akkor nem azért teszem, hogy majdnem ugyanolyan éretlen legyen mint a kortársaim. Még ha külsőre tetszenek akkor sem. Mondják sokan, hogy egy 20-on éves embertől főleg aki az elején jár még ne várjunk el felnőtt viselkedést és gondolkodást. Meg, olyan is elhangzott, hogy csak minimálisan értelmesebbek mint a korunkbeliek. Max nagyobb esélye van annak, hogy komoly kapcsolatot akarnak. Mert a kortársaimmal meg az volt a bajom, hogy sokuk a sexet helyezte előtérbe. Bár ezt idősebbek is ugyanúgy csinálják. Ő volt az egyik aki normális volt. De pl az előző barátom legalább emelett vállalható is volt. Akárhogy is egy ilyen idős fiútól meg embertől azért többet várnék el. Azt elmondtam neki, hogy az, hogy eddig nem volt senkije sok mindenben korlátozta. De nem érdekel van más is akinek sajnos nincs ennyi idősen senkinek mégis jobban tudják tartani a lépést a kortársaikhoz képest.

16/L



2023. márc. 26. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyen ő együtt olyannal akit tud irányítani. Egy ilyen nő inkább ne legyen együtt senkivel, mert túlságosan toxikus egy párkapcsolathoz.
2023. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Legalább szegény srác megb@szta a hercegnőt? Csak hogy valami jó neki is legyen ebben az egészben?
2023. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező nagyon érettnek tűnsz a korodhoz képest, ja nem... Az hogy ő mit csinál hogy tanul stb lényegtelen itt csak te szarozod le a saját pasidat a múltja miatt, 21 évesen érettségizett le szóval vagy nem túl okos vagy ahogy írtad elment a drogok irányába, most szakmát tanul, de persze hogy azok akik ismerték az idő alatt mikor drogozott stb úgy fognak rá nézni, te meg jössz és elítéled emiatt és mellette Istennek állítod be magad hogy húdejólnézelki pénzesek vagytok (te csóró vagy, max szüleid pénzesek és adnak ha szeretnek) és mellette szánalomból vagy csak vele mert te mennyire "angyali lélek vagy"

Sokkal jobbat érdemel nálad, legalább egy olyat aki kiáll mellette mint egy normális barátnő főleg ha beszólnak neki hogy "neki ilyen baratnője van" a reakció nem annak kéne lennie hogy "és tényleg, mi a franc??" hanem kiállni a fiúd mellett hogy igen neki ilyen barátnője van mert a srác megérdemli és nem csak szánalomból

2023. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont a 13-nál, mondjuk attól még, hogy annyi idősen érettségizett le nem biztos, hogy buta. Nem csak 4 éves középiskolák vannak ugyebár 5-6 évesek is vannak azért. Igen neked pont, hogy ki kellene állni mellette ha már bevállaltad a kapcsolatot vele, mert arról ő nem tehet, hogy a rosszakaró emberek csak azt tudják, hogy szekáljanak valakit.
2023. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!