Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk beszélgetni egy fiúval, és az elején aztmondtam neki hogy aranyos, kezdem megkedvelni ilyenek... De azt nem mondtam hogy szeretem vagy valami, ő ezekszerint bele látott többet. Leírtam neki hogy nem akarok tőle semmit mert nem rég lett vége az exemmel és csúnya vége lett, nem akarok most semmit, túl akarok lépni. Erre kiakadt hogy eddig én nem ezt mondtam, reméli boldog vagyok hogy sikerült összetörnöm, meg hogy biztos csak játszottam az érzéseivel. Pedig nem... Mit csináljak hogy ne legyen bennem ez a rossz érzés?
2023. máj. 26. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Mi a francért flörtölsz valakivel és hitegeted, ha utána benyögsz egy ilyet?


Szakítsd meg vele a kapcsolatot és komolyodj meg végre.

2023. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akarsz kapcsolatot, nem szabad hülyíteni.
2023. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, majd túlteszi magát rajta.

Ne beszélj vele.

2023. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem úgy lenne korrekt, ha legalább melleidről küldenél egy képet, mondva neki, hogy hátha ez kárpótol. Hidd el, semminél jobb lenne. Én kibékülnék vele. Persze ez csak én vagyok.
2023. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Kérj tőle bocsánatot. Tanulság meg az, hogy amit te kedvességnek gondolsz másnak simán lehet flört, ezért nem kedveskedsz így.
2023. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Most le vagyok pontozva, de ha bűntudata van a csajnak, a srác meg összetört, hát egye fene. Ha nem szkríneli a srác, akkor nincs gond.
2023. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A srácok sajnos hajlamosak arra, hogy a legkisebb dologba is belelássanak valamit. Én annyit javasolnék, hogy tanulj ebből az esetből és legközelebb ne írj olyanokat, amikbe bele lehet képzelni dolgokat.
2023. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!