Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar egy tini lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar egy tini lányt az, hogy még szűz, ha az osztálytársai többsége már nem az?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 19:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Tőle függ.
ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nagyon elgondolkodik, hogy még miért az, miért nem került senki. Ilyenkor jelentkeznek az önértékelési problémák. Bár most magamról példázodtam de mindenki más.
ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
80%
Engem semennyire. Szerintem rohadt gáz, énis 18 éves vagyok. Szerintem szégyen amit a korombeli péniszhiányos kiskorú tinik csinálnak. Miért kell annyira mindenáron f@sz nekik, miközben 18at se toltotte be. Üljön a pitsájára és barbiezzon. Ráér vele. Nemhogy megérné tisztességesen és tisztán a kamaszkorát, már gyerekként 16 éves kislány létére szét van dugva a lyuka. Engem személy szerint nem érdekel a szex, de ettől függetlenül elítélem ezt. Bőven ráérnének vele felnőtkorukba.
ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez önbizalmi kérdés. Akinek nincs sok, azt zavarhatja.
ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Engem egyáltalán nem zavar, sőt. Nekem az a red flag ha valakinek 2-nél több volt ennyi évesen. Mi a szarnak kell szexelni, ha igazából egymást meg igazán nem is ismerik.

18 éves lány vagyok, és mindig ilyen fuckboyok találnak meg.

Bár az is kérdés, hogy miért szűz. Azért, mert van annyi öntudata, hogy nem fekszik össze mindenkivel, akivel lenne egy kis lehetőse. Vagy azért, mert soha senki nem fogadta jól az érdeklődését, már ha megtette egy lány irányában kapcsolati céllal.És ha tehetné már mittudomén hány csaja lehetett volna, akkor az nekem ugyanolyan red flag.

ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

#5

*lehetősége

ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mindenkinek lehetősége rá, hogy szexeljen. Van akinél otthon van valamelyik szülő szinte mindig, akár a nagyanyó is, ha velük él, vagy kisebb testvér. Úgy nem lehet szexelni, ha van valaki a lakásban. Áthallatszik a "tapsolás", ha rövid a farka a srácnak. Van, akinél nem is engedik a szülők, hogy átmenjen a lány barátja, vagy ha igen, azt akarják, hogy nyitva legyen az ajtó, aztán sűrűn elmennek előtte, kvázi rájuk néznek a szülők, hogy mit csinálnak.
ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
16 vagyok nem volt barátom kicsit zavar amikor többi osztálytársam a fiukrol beszélnek. Hozzám ugy nem közeledet senki.
ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Van, ahol az ágy is recsegne, nincs mindenkinek jó minőségű, drága ágya.Vagy vannak olyan családok, ahol nem kap a lány/fiú annyi zsebpénzt, hogy kijöjjön belőle a gumi, vagy/és a lánynak a tabletta. Külön erre meg nem szeretnének kérni, mert nem olyan a viszony a szülőkkel, hogy az ilyet meg lehetne tárgyalni velük. Vagy ha meg is lehetne, szégyenlősek, és nem akarnak a szülőkkel ilyesmiről beszélni. Vagy azért nem hozzák szóba, mert tudják, hogy a szüleiknek nincs sok pénzük, nem akarják még ezzel is terhelni őket, mikor egy csomó minden másra kéne a pénz.
ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Arról nem is beszélve, hogy van, akinek külön szobája sincs.
ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!