Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar egy tini lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar egy tini lányt az, hogy még szűz, ha az osztálytársai többsége már nem az?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 19:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, hogy mi a szüzesség oka. Mármint, 16 évesen nem baj szűznek lenni, egyáltalán nem, sőt, szóval ne értsetek félre, viszont van aki pl. már szeretne lenni valakivel, de nem jön össze neki. Ekkor nyilván rosszul esik neki, az önbizalmára is hatással lehet ez. De pl. van aki szűz, de nem is érdekli, úgy van vele, hogy majd jön amikor jönnie kell, nem sietteti. Szóval ezt így nem lehet megmondani. Van akit annyira nem is érdekel ez a téma még ilyen korban. De alapjáraton véve szerintem nem baj, ha valaki ilyen korban szűz, 16 éves az még fiatal, nagyon, nincs ebben semmi gáz, csak igen, sajnos sokszor a fiatalok befolyásolhatóak, és ha úgy látják hogy már sokaknak van intim kapcsolata körülöttük, akkor elkezdik ezt cikinek érezni, pedig nem az.
ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

#8 Nem baj, ne aggódj ezen. 16 évesen nem késtél le semmiről, sőt még talán jobb is. Később el fog jönni a te párod is hidd el.Ne érezd nyomásnak a többi lány ilyen sztorijait, nem vagy ettől kevesebb😊


18/l(nekem sem volt barátom)

ápr. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Én ismertem mindkét végletet az osztályomban. Az egyik csaj az első kapcsolatának 2. hónapjában már odaadta magát egy srácnak, aztán a 3. hónapban már szakítottak. Szegény nagyon sok önértékelési gonddal rendelkezett, ezért mondhatni várható volt, hogy ez lesz. A másik végletnek szerintem azóta sem volt kapcsolata, de sosem bánkódott emiatt, mindig egy boldog ember volt.
ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Azok ők, te meg te vagy. De ez emberenként változó, hogy ki hogyan éli meg.

Igaz férfi vagyok de 23 évesen sem baszom magam a földhöz emiatt.

ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
27%
Semennyire. Ő az egyetlen igényes lány, aki nem adta el tisztaságát olcsó koszos bünös kalandokra. Ő lesz jó feleség, aki tisztán megy férjhez. Akik eldobják a tisztaságot, azokból én se kérek, mert igényes férfi vagyok...
ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
Köszönjük utolsó kommentelő, most pedig mondjuk el a Mi Atyánkat!
ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
13-as, amúgy velem pont ez történt, csak 21 évesen. Az első kapcsolatom 2. hónapjában már odaadtam magam, aztán nem sokkal később dobott a srác. Nincs rá garancia, hogy ez nem fordul elő akkor sem, ha fél év után adod oda magad. Akár 16 évesen, akár 20 évesen történik meg, nem biztos, hogy tartós lesz az első.
ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 "Akár 16 évesen, akár 20 évesen történik meg, nem biztos, hogy tartós lesz az első." - Persze, tudom, de én elsősorban nem is a kapcsolat tartósságáról írtam, hanem arról, hogy a kicsi önértékelés okozhatja a nyomásra törtenő szüzesség elvesztést.
ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Amikor 16 voltam, egyáltalán nem zavart, hogy szűz voltam, de őszintén, nálunk ez soha nem is volt téma a lányok között. 18 évesen sem zavart.

L

ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
18 éves szűz vagyok és büszke vagyok rá!
ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!