Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb tapasztalatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb tapasztalatotok a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Lehet olyan akivel csak ismerkedtél, vagy akár ex, barát, barátnő, vagy szimplán tetszett valaki. Mi volt a legnagyobb csalódásod és hogyan élted meg? Tudtál belőle tanulni vagy csak elvett belőled? Ez a kérdés egy kutató feladathoz kell. Nyugodtan bárki kiöntheti a lelkét, ha már feldolgozta a dolgot, és akkor is ha még nem. Bizonyítottan jót tesz az emebereknek ujra átrágni egy régi csalódást, ilyenkor tudunk leginkább a személyiégünkhöz építeni és rájönni dolgokra amit ezután másképp tudunk csinálni.

ápr. 28. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
8-as vagyok, nekem nincs párom nem jogom van jól érezni magam, az meg hogy nekik van nem rám tartozik nem én vagyok foglalt. Meg ők se azok titokba. Ez nem furdalja az én lelkiismeretem.
máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet annélkül is jól érezni magad, hogy tudatosan szétkúrod más életét és ilyen gerinctelen cselekedetekben veszel részt. Az ilyeneknek mint neked, külön hely van fenntartva a pokolban az összes hűtlennel együtt
máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan élj félelembe tébolyodott. Én nem kúrok szét semmit, akinek párja van de rám mászik az már alapból veszett ügy! Meg pl vannak azok a lánybarátaim akikkel alkalomadtál összefekszünk és az én szemszögemből ugyan az a viszony vele amikor nincs senkije meg amikor van akkor is.
máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13. Hülye vagy...
máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak nem vagyok álszent és élem az életet.
máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Érdekes kommunikáció alakult ki itt a végére, köszike a válaszokat. Segítettetek.
máj. 8. 22:12
 17/18 anonim ***** válasza:
32%

15. Akkoris agyilag el vagy hülyülve és nárcisztikus is vagy.


Taps..

máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja biztos én vagyok elhülyülve. Pont az ilyen jelentéktelen majmom véleményének akarok megfelelni :D
máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!