Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűlőként mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűlőként mit gondoltok arról, ha a lányotok egy idősebb fiúval van együtt? Feljelentenétek az illetőt? Vagy hagynátok neki?

Figyelt kérdés

Arrról lenne szó, hogy a barátnőm 12 éves,én pedig 18. Korához képest érett, ha például utcán fogja a kezem megse néznek minket, hisz idősebbnek nézik.

Nagyon szeretnénk néha kettesben lenni, de nem tudunk hol, mivel szülei elött (és az enyémeim elött is) titokban tartjuk. Arra gondoltunk, elmondjuk az ő szüleinek, hátha elfogadnak, de attól félek, feljelentenek. Szexuális viszony nincs köztünk, és egy jó ideig nem is lesz. Szülőként mit gobdolnátok erről? Mit szólnátok hozzá?



2016. febr. 7. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy milyen ez az érzés és ez a kapcsolat. Én nagyon szeretek egy lányt, aki 14 éves, miközben én 19 vagyok. Szerintem a szülei vele is nagyon elbeszélgetnének és veled is. Úgyhogy ha lehet, ne mondjátok el egyikőtök szüleinek sem!
2016. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a normális választ, örülök, hogy valaki megérti.
2016. febr. 8. 07:35
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondjatok el majd ha eggyutt lesztek egy par evig majd akkor de most semmikepp sem 14 15 eves ha lessz a csaj majd akkor mondjatok el bar akkor sem fogjak jo szemmel nezni mert hat egy 20 evesnek mas az igenyei es egy 14 evesnek is más en semmi kepp nem engednem...
2016. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha a lány apja lennék akkor már halott ember lennél.
2016. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem a korkülönbség itt a furcsa,hanem az hogy 12 éves. Egy 12 éves még nagyon fiatal. Ki sincsen még a teste fejlődve. De ezt jegyezze meg mindenki! 😃 Ha lányod van akkor több faszra kell vigyázni,de ha fiad van akkor csak egyre! 😃
2016. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
28%

Na együtt vagytok még? Vagy mi lett! Én most leszek 19 és két nyomuló 15 éves csajt is elkűldtem, pedig nagyon bejöttek.

Egyálltalán miért álltál szóba egy kisgyerekkel?

2017. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
71%

Volt egy b nőm, 12 éves , már nem szűz volt , és az anyja engedte h vele legyek kettesben , érett nek gondolta magát, én pedig hülye voltam... nagyon jó volt vele tényleg, csak úgy tomboltak benne a hormonok, egy magas volt velem szinte ,csak az arcán látszódott h nem olyan idős...

És mielőtt h pedo dolog ...

Mikor találkoztam vele nem tudtam h nem annyi amennyinek mondta magát :/

Nagyon szerettem, de bele kellett törödnöm, nem olyan érett mint kellene.

Egy jó tanács, sex el várj, ha a lány szeretné is , csak akkor ha tényleg szereted ízig vérig és évekig vele tudnál lenni ,

Ne ba zd el tesó, egy esélyed van.

6 év kor különbség nem sok, jobb lenne. 20-26 évesek lennének, ..

Szeretsd amíg tudod :) légy vele megértő , és vigyázz rá :)

2017. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!