Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan én vagyok a rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Pár napja volt egy vitánk a párommal, és a dolog nem hagy nyugodni. Mivel elég messze élünk egymástól, sajnos csak ritkán van esélyünk találkozni. A vita gyökere az volt, hogy a párom szeretett volna velem beszélni skype-on, de én már el voltam készülődve, ugyanis akadt egy halaszthatatlan dolgom a városban és sürgősen el kellett intézni. Mondtam a páromnak, hogy várjon egy kicsit, hamarosan visszajövök, de ő kicsapta a hisztit, hogy soha senkinek nincs rá ideje, stb. Nagyon rosszul éreztem magam emiatt.

én 22L ő 25F


2015. dec. 16. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

ha egyszer dolgod volt... nem a te hibád

valószínűleg ő se úgy gondolta

2015. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, de nagyon nagyon szeretem őt, és óriási bűntudatom lett.
2015. dec. 16. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak rosszul esett neki...
2015. dec. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
Valószínűleg előtte már 1-2 ember így viselkedett vele valamilyen okból, és rajtad csattant.
2015. dec. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezen a kérdésen nincs mit megtárgyalni, a csákónak nem volt jó napja, te meg magadra vetted
2015. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"de ő kicsapta a hisztit, hogy soha senkinek nincs rá ideje, stb" No ekkor megkérdezhetted volna, hogy a másik csaja is egy kis türelmet kért töle? (Talán leesett volna nála a tantusz.)
2015. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimplán rossz napja lehetett, nem érdemes túlreagálni, megvigasztalod legközelebb :-)
2015. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
este egy kis orálszex és már el van felejtve az egész xD
2015. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!