Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A személyiségem miatt lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyiségem miatt lehet?

Figyelt kérdés

Külsőleg nincs sok gondom. Vékony vagyok, viszonylag szép arccal.

Viszont nagyon pörgős vagyok, mindenkivel haverkodok (egyáltalán nem okoz nagyobb gondot a fiúkkal jóban lennem, mint a lányokkal), szeretek humorizálni, hangos, hirtelen haragú és (néha kegyetlenül) őszinte vagyok ~nem szokásom emberek háta mögött beszélni, inkább a szemtől-szembe megmondok mindent.

Akaratos, makacs, nagyon ragaszkodó és bújós vagyok. Nem tudom elnézni az igazságtalanságokat (volt már, hogy az igazgatóval kezdtem el vitatkozni)

Nagyon szélsőséges vagyok: Alapból szeretnek az emberek, de vannak, akik ki nem állhatnak.

Szeretek olvasni, kimenni egyedül a természetbe, és csak figyelni, nagyon szeretek társaságba lenni, viszont néha igénylem az egyedüllétet, a csendet.


Azt vettem észre, hogy első látásra többször felfigyelnek rám a fiúk, viszont vagy elvágom magam már akkor, amikor kinyitom a szám, vagy egy idő után nagyon jó haverok leszünk. (mert mindenkivel ugyanúgy viselkedem - közvetlenül. Persze voltak kivételek, de úgy általánosságban vettem ezt észre)


A fiúk alapból a csendes, visszahúzódó, félénk lányokat szeretik, ugye? Hogy tudnék magamon változtatni?

17/L


2016. márc. 8. 09:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
45%
szerintem csak a puhap...cs fiuk szeretik a visszahuzodokat. meg a nagy swag yolok hogy mutogassák ők milyen királyak, egy lány mennyire kussban van mellette. majd jön egy olyan fiu aki partner a pörgésben és majd jo lesz. ezéért felesleges feladni magad,hogy olyan legyél aki nem is vagy.
2016. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
en ecer aztmontam a tanárnak h beperelem ha jogtalanul jár el :'DD
2016. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, hogy alapvetően a csendes lányok a nyerők. Az a legjobb, ha a kettő között van. Fontos, hogy tudja mikor engedheti lazábbra magát, mikor nyithatja ki a száját, mikor fecseghet és milyen helyzetben jobb, ha komolyabb. Ha megtalálja a kettő között az egyensúlyt, akkor lesz igazán szimpatikus. :)
2016. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privát üzeneteket! :) Képet nem szeretnék küldeni, mert nem arról van most szó. :/

Mindenkinek megy a zöldpacsi!

#3-as és hol van az az arany középút? :) mikor jó a fecsegés? Mikor jobb szótlannak lenni? Az utóbbi időben azt tanultam, hogy mikor nem szabad megszólalni. Egyre jobban érzem meg ezeket a szituációkat.


(néha én is mondom a tanároknak, hogy tisztában vagyok a jogaimmal, de csak nevetnek rajta, tudják, hogy poénkodom :)) )

2016. márc. 8. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Először is dicséret illet, hogy rájöttél és megpróbálsz elmozdulni a szerinted pozitív irányba. :)

Hogy hol van a középút nehéz így megválaszolni, hiszen nincs mértékegysége a beszédmennyiségnek. :D Meg persze attól is függ, hogy milyen témákban. Ha pl elkezded a napodat nagyon nagyon részletesen elmondani szinte lélegzetvétel nélkül, hadarva, és a partner szóhoz sem jut, az fecsegés...:D Persze a társtól is függ a fogadtatás, de ez általában nem a legjobb.

De az még rosszabb, ha fogóval kell kihúzni a szavakat...


A lényeg, hogy egy normális beszélgetést lehessen folytatni úgy, hogy a másik fél számára is adott legyen a lehetőség elmondani a gondolatait. Ésszerű határokon beül mozogjon, ne legyen a személy "fárasztó", nem kell túlgondolni. :) Pontos meghatározás sincs, nem egy ember van, akivel jól lehet beszélgetni, és természetesen nem mindenki beszél ugyanannyit :)

2016. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
boldog nőnapot
2016. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5-ös köszönöm szépen, hogy kifejtetted!:)

#6 de aranyos, köszönöm!!! ^^

2016. márc. 8. 12:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mi a túrót akarsz te magadon változtatni, én örülnék egy olyannak mint te, elhiheted(legalábbis amit leírtál az alapján):D

úgy kell szinte imádkozni minden lánynak hogy ne kamuzzon, ne beszéljen félre hanem mondja csak az igazat, nem érdekes mennyire kegyetlen, lényeg hogy igaz legyen, és ha még ezt fel is vállalod akkor igazi ember vagy:D én is ilyen vagyok csak fiúban, meg is van emiatt a sok ellenségem de az a kevés ember aki épp kedvel emiatt, azoknak viszont érdemes és sose változz meg:D

2016. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezzel a személyiséggel sincs semmi baj! :)

Én bírom az ilyen lányokat is, csak ne ess át a ló túloldalára.


Szerintem a problémát az okozza, hogy mindenkivel ugyanúgy viselkedsz. Akik többet akarnak tőled, azoknak ez kifejezetten lehangoló lehet, mivel azt látják, hogy ők sem jelentenek neked többet, nem akarsz tőlük semmit (értsd, nem kezeled őket másképp).

2016. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez nehezemre esik.

Van, aki alig mer másokhoz szólni, én pont az ellentéte vagyok.

Mindenkivel azonnal közvetlen vagyok, ez valahogy bennem van.

2016. márc. 9. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!