Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A személyiségem miatt lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A személyiségem miatt lehet?

Figyelt kérdés

Külsőleg nincs sok gondom. Vékony vagyok, viszonylag szép arccal.

Viszont nagyon pörgős vagyok, mindenkivel haverkodok (egyáltalán nem okoz nagyobb gondot a fiúkkal jóban lennem, mint a lányokkal), szeretek humorizálni, hangos, hirtelen haragú és (néha kegyetlenül) őszinte vagyok ~nem szokásom emberek háta mögött beszélni, inkább a szemtől-szembe megmondok mindent.

Akaratos, makacs, nagyon ragaszkodó és bújós vagyok. Nem tudom elnézni az igazságtalanságokat (volt már, hogy az igazgatóval kezdtem el vitatkozni)

Nagyon szélsőséges vagyok: Alapból szeretnek az emberek, de vannak, akik ki nem állhatnak.

Szeretek olvasni, kimenni egyedül a természetbe, és csak figyelni, nagyon szeretek társaságba lenni, viszont néha igénylem az egyedüllétet, a csendet.


Azt vettem észre, hogy első látásra többször felfigyelnek rám a fiúk, viszont vagy elvágom magam már akkor, amikor kinyitom a szám, vagy egy idő után nagyon jó haverok leszünk. (mert mindenkivel ugyanúgy viselkedem - közvetlenül. Persze voltak kivételek, de úgy általánosságban vettem ezt észre)


A fiúk alapból a csendes, visszahúzódó, félénk lányokat szeretik, ugye? Hogy tudnék magamon változtatni?

17/L


2016. márc. 8. 09:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nahát ezaz, én is szinte mindenkivel közvetlen vagyok, még azzal is akit életemben először látok, azt az meg csak néz hogy ennek meg mibajavan:D
2016. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!