Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! A barátnőim rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! A barátnőim rá akarnak hajtani a rokonomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A rokonom közt és köztem van kb. 2 év korkülönbség és mostanában nagyon jó viszonyunk van, pedig régebben nem volt ennyire jó és ennek nagyon örülök :). Viszont feltettem egy képet fb-re vele és a barátnőim megkérdezték, hogy ki ő, meg honnan ismerem stb.

Ugye elmondtam mindent és van egy ribi osztálytársam akinek kell a rokonom!!! Meg az egyik barátnőmnek is kell.. De egyiket se bírom..

Most segítsek valamelyiknek vele összejönni, vagy találjak ki valamit?

Gondoltam arra, hogyha jön majd a rokonom hozzám akkor nem mondom meg nekik, hogy nálam van. Mit tegyek??



2016. jún. 15. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A rokonodnak nincs arra szüksége, hogy áruként kezeljék.Mégis mit képzelnek a barátnõid?Ne is reagálj arra,amit mondanak.
2016. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én gondolom rosszul, de ha valakit nem bírok azt semmiképp sem hívom a barátomnak/barátnőmnek. De egyébként ne csinálj magadnak feleslegesen problémát. A rokonodnak mondd el, hogy milyenek azok a "lányok" nekik pedig mondd meg, hogy ha akarnak tőle valamit keressék meg. Innentől kezdve ha a rokonod mégis akar valamit tőlük az már az ő problémája.
2016. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
természetesen elmondtam neki
2016. jún. 15. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Az egyiket ribized, és amelyiket a barátnődnek hívod arról is nyíltan kimondod hogy nem bírod..de azért "A barátnőim rá akarnak hajtani.." hát gratulálok .-. Isten mentsen az ilyenektől mint te.


Na de hogy válaszoljak is: Ha már a pasinak elmondtad, hogy milyenek ezek a lányok, mást nem érdemes tenni. Innentől rajta áll majd, hogy kell-e neki valamelyikük társasága. 16/L

2016. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű:megmondod,hogy van barátnője,a fiúkat szereti,nem az olyan lányok jönnek be neki mint az a két csaj stb
2016. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#2-es míg mielőtt felfejezel azt írtam, hogy barátőim + ribi osztálytársam, de tőled mentesen meg az Isten..
2016. jún. 18. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező, #2-es vagyok. Úgy látom van egy kis szövegértési és egyéb gondod is. Idézem mit írtál: "van egy ribi osztálytársam akinek kell a rokonom!!! Meg az egyik barátnőmnek is kell.. De egyiket se bírom.. "

Ez szerinted mit jelent? Te magad írtad, hogy EGYIKET SE BÍROM. Előbb légyszi értelmezd amit te írtál és utána szólj le valakit, ha pedig nem tetszett amit először írtam akkor nem kell rá figyelni... Szép napot!

2016. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#2-es helyesírási és értelmezési kéziszótárt írsz??? Szívesen vennék egyet..
2016. jún. 20. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!