Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vagyok egy adonisz, de a lányokkal szemben mégis elég magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Arra szeretnék kilyukadni, hogy szerintem ez nem normális, hogy én nem vagyok egy abszolút jóképű, és még csak nem is erősen izmos alkat, viszont a lányok közül csak a valóban szépek, kellemes alkatúak és intelligensek vonzanak? Hogyan tudnék ezen változtatni, mert szerintem ez elég gáz. 17/F
2016. aug. 19. 13:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
lehet akarmilyen szep egy csaj ha egy kis p*csa aki a nap 24 orajaban azert nyavog hogy vedd meg neki ezt a kabatot peldaul
2016. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én lányként vagyok így. Nem tartom magam se csinosnak, se szépnek. Mondjuk a belsőt nézve meg vagyok elégedve magammal. Ennek ellenére fiúk terén magasak az elvárásaim. Számomra fontos vonzó külső, intelligencia, humor... és még sorolhatnám. Bár szerintem ezek alap dolgok, ez a normális, hogy nem adok lejjebb annál a szintnél, mint amit magamtól is elvárnék. Erre persze mindig megkapom a barátaimtól, hogy maximalista vagyok és ne legyenek ilyen nagy igényeim, mert sose lesz kapcsolatom.

16/L

2016. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!