Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan nézem le őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nézem le őt?

Figyelt kérdés

A volt barátomról lenne szó. 1 hete szakítottunk.( a történet nem tudom mennyire lesz érthető). Szval ezen a héten kedden mondta a legjobb barátnőimnek h már egy hete új "csaja" van. Csak mi még azóta számítva még együtt voltunk , tehát megcsalt. Teljes mértékben leszarom mit csinál. Csak ne szóljon hozzám. Ma az iskolában egész nap azt mondta h ma megy a csajához. Meg h megbassza stb. Persze a csaj is irogatja neki h fogdossa majd meg meg stb.(bnőim mondták). Nem is azon vagyok kiakadva h van új barátnóje hanem h direkt elöttem mondja ezeket a dolgokat. Most ha jobban belegondolok egyáltalán nem neveztem volna a kapcsolatunkat járásnak. Azért mert nem engedtem h megcsókoljon egyből megcsalt. Csak röhögni tudok rajta.jogos h lenézem ezek a dolgok miatt??


Könyörgöm,senki ne akadjon fenn a koromon. Biztos jönnek majd h "még kislány vagy inkább tanulj" dolgok. Nem kell írni ilyeneket rájöttem h nem kell egyenlőre senki az életembe. A normális kommenteket előre is köszönöm. 13L



2016. ápr. 8. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos amit csinalsz:)
2016. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de mégis mért jó az neki h menőzhet?
2016. ápr. 8. 21:03
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert vissza akar téged kapni és csak férre lépett azért mondogatja előtted!
2016. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert bolond a srác és azt akarja mutatni neked hogy van aki "szereti" és vele van. A buta embereknél beválik de ha valaki értelmesebb úgy is átlátja ezt. És teljesen jogos hogy lenézed:'D Én is ezt tenném hogy ilyen idióta.
2016. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig igen is a kor magyarázat erre. 13 éves kisfiú és azzal akar felvágni a többiek előtt, hogy megbassza az új "barátnőjét"? :DD Jajj istenem, a tojáshéj még a seggén, na meg mégis mivel akarja megdugni a lányt, a kis pisilőjével? :) Ugyan már, ez tényleg szánalmas. Szülők helyében inkább rendesen megnevelném a gyerekemet..
2016. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

WTF

Az emberek egyre hülyébbek.

2016. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát ha igaz lenne amit írtál. Akkor még gyökerebb mint hittem😂😂
2016. ápr. 8. 21:08
 8/20 anonim ***** válasza:
vegre valaki reálisan látja a kor és a kapcsolatok viszonyat... elmondom neked miért csinálja mert buta... ennyire egyszerű... 2 típusú ember van ilyen téren aki 100 pasival/csajjal egyszer meg aki 1 pasival/csajjal 100x... szerintem nem kell kifejtenem melyik a jó és miért... olyat keress aki ugyanúgy gondolja
2016. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm hogy leírta mit gondol.😊😊
2016. ápr. 8. 21:10
 10/20 anonim ***** válasza:

Neki nem kapcsolat kell vagy te, hanem ……… az…

Szóval jogosan nézed le ;)

2016. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!