Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik srácot választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik srácot választanátok?

Figyelt kérdés

1. Izmos, hosszú hajú, középmagas(176 cm), nyitott, nyugodt lelkű, kedves, alkalmazkodó segítőész. Jó pasi, csak visszafogott, lazának tetteti magát pedig nagyon komoly, önfejű.(Ápolt srác, nem az a rocker, nem is rocker), őő Orlando Bloom hasonmás


2. [link] ilyen haj, picit egoista, néha kedves-néha elviselhetetlenül köcsög, vezéregyéniség, vidám, nagy nőfaló, menőző féle, "mindent leszarok", bár ő sem az a nagy bulizós.


3. Rapper, majdnem kopasz, melegítős style, tetkó, amúgy jó fej, két arcú mármint amit a világ felé mutat az a rapperes arca a másik meg rendes, hülyének tetteti magát pedig nem az.De tiszta eminem!!


4. Komoly body builder volt, de kb olyan mint a 3. többire, csak tetkó nincs.


Az a helyzet, hogy én még azt sem értem hogy ennyire különböző stílusú emberek hogy lehetnek olyan jóban mint ők, edzőteremben találkoztam velük 18-21 év közöttiek, egyetemisták. Mind a négyet kedvelem, tényleg úgy kedvelem őket hogy nem tudom eldönteni melyiket válasszam, egyik sem mászott rám, de velük lógok azóta. A 2. olyan mint a főnök, bár az 1. szavára ad mindenki (2. is), az első v a második a legjobb pasi, utána a negyedik majd a harmadik, de egyszerűen külsőségek alapján nem tudok dönteni, mert mindegyiket kedvelem, mindegyiknek vannak jó tulajdonságaik. Igazából 3.(ezen én is meglepődtem) és 1. olyan dolgokat tudok beszélni mint barátnőimmel. Mármint nem választani akarok köztük, de mind a négybe talán szerelmes vagyok?! Külső alapján 1 v 2, de mivel ez nálam már nem játszik nem tdok dönteni.


2016. szept. 28. 17:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se de ezt azert mondom mert ha össze jössz pl. Az 1.vel attol meg a többi 3 ugyanúgy fog egy picit tetszeni :) amúgy nekem pl a 2. Mert barátomat írtad le kb, az első az meg olyan mint a volt barátom aki azt éreztette velem mintha házastársak lennénk 😂😂😂
2016. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2. :3 <3
2016. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyiket se...:D

Az elso alacsony hozzam (nem vagyok felszines, csak 180 cm...:C ) raadasul tul komolynak irtad le.

A 2. tipikus nofalo f..zkalap, ami a legtobb not le tud venni a labarol ha tarsul jo beszelokevel es stilussal, de hosszutavra minek nekem ilyen otthonra? Haa' neeem...?

3 jofejnek tunik de max ennyi.

4 eleg keves info, viszont nem vonzanak az iszonyag izmos pasik igy kulsore.


Veled viszont lehetnek erzelmi bajok, ha ennyire mindegy hogy milyenek. Ezek tok kulonbozo sracok, es mind kene mi? Hat bocs de tudod szerintem mire gondolok veled kapcsolatban...:D de hajra felolem.

18/l

2016. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!