Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátomról kiderült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátomról kiderült hogy meleg és hogy szerelmes belém. Hogy mondjam meg neki hogy a lány testvérével vagyok együtt, úgy hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Na szóval..a haverommal már ovis korunk óta a legjobb barátok vagyunk..eddig nem tűnt fel rajta picit sem hogy meleg lenne mert férfiasan viselkedik,a kinézete sem az..tegnap egy hosszas hülyéskedés után bevallotta hogy meleg és vonzódik hozzám..na de itt kezdődik a baj..mivel én teljes mértékben hetero vagyok és ami a legcikibb hogy van egy lány tesója akivel én együtt vagyok csak ő nem tud róla mert friss kapcsolat de már mondhatni régóta szerelmes voltam a lányba és ő is belém csak hát eddig amolyan se veled se nélküled dolog volt..és hát attól félek hogy ha ezt elmondom akkor mit fog reagálni mert attól mert még meleg attól még a legjobb haverom marad és nem szeretnék ilyen hülyeségen véget vetni a barátságnak..

Mind2-en 15f a lány 14..



2016. nov. 4. 19:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát,azzal kezdtem végülis hogy együtt vagyok a hugával,a többi pedig leesezt neki nem kellett többet mondanom..amúgy nem fogadta rosszul de azért látszott az arcán hogy csalódott:S de hát ez van..
2016. nov. 11. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem volt olyan vészes... Majd kiheveri
2016. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Nincs joga megsértődni a kis b*zinak.

Legyetek boldogok a lánnyal a sráccal meg ne foglalkozz többet. Nézd levegőnek.

2017. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Yoda m. ***** válasza:
0%
#8, Nagyon sokan vannak, akik nem ítélkeznek, s a melegeket sem ítélik el. (Én sem) Legfeljebb csak nem tartják egészségesnek a meleg-ség állapotát. Miért is? Mert nem vezethet utódnemzésig, ami pedig az emberiség kipusztulását jelentené. Ami mégis ez irányba képes motiválni az embert, szerintem az, hogy a Férfinak nincs sikerélménye a Nő-nél, vagy fordítva is, a Nőnek a Férfinál. Mert, ha volna, akkor ösztönösen a másik nem felé hajlana. (Ennyiben tényleg hasonlítunk az állatokhoz, de ezen nincs is mit szégyellni) Hiszen a Férfinak csak Nő képes adni azt, amire testileg(!) szüksége van és fordítva. Ha csak a szeretet-éhség kielégítését tekintem elérendő célnak, akkor persze bárki, bárkinek lehet játszópajtása...
2017. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, de ha pont természetellnes a melegség, akkor valami úgy változott meg egy emberben, hogy kielégítse őt a saját neme is, vagy csak a saját neme, nem? Szerintem ezzel nincs nagy probléma, az emberek több százaléka hetero, nem hinném, hogy emiatt fogunk kihalni.
2020. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!