Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leelkiismeret furdalasom van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leelkiismeret furdalasom van?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom. Szerelmes vagyok bele. Ma voltam 3.-szor naluk.Az anyukaja nagyon kedves. Megtanitottak kartyazni es mindig mosolyog ram.

De nem tudja h szeretem a lanyat. Es ez miatt kisse leelkiismeret furdalasom van. A szerelem egy oldalu.

Ja es tanarno az anyukaja. Es lehet hogy tanitano fog. Es mi lessz ha kiderul a dolog? Lehet eltiltana a lanyatol. Mit kene tennem?lehet sejti... Nemtudom.. volt mar valakivel ilyen? Ha igen mit tett?


2016. dec. 28. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ööö hány éves vagy? Nem gúnyból. Komolyan.
2016. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most attól félsz, hogy eltilt a lányától, vagy lelkiismeretfurdalásod van, mert... mert miért is? Nem baj ha szerelmes vagy belé, ha kedvel téged az anyja és látja, hogy rendes vagy akkor meg miért tiltana el? De ez nem is számít, ha te tudod, hogy szereted tényleg és rendesen bánnál a lánnyal akkor mi a baj? Az anyja akkor is segíthet ha már jártok.
2016. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15/L vagyok
2016. dec. 28. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyre megy.
2016. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki adna valami jo választ?
2016. dec. 29. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!