Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a volt osztálytársam?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szerelmes vagyok belé és egyszerűen nem tudom elfelejteni, igazából nem is akarom, de azért ez már túlzás, hogy minden nap sokat gondolok rá és sokszor álmodok róla éjszaka. Tudom, hogy ez már beteges, de nekem még soha nem volt barátom és abban reménykedtem, hogy egyszer majd Ő lesz az. Van valami tippetek, hogy mit tehetnék?

19/L



2017. febr. 25. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézz meg valami akció dús filmet, nekem az segít elterelni a figyelmemet bármiről.
2017. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kösse le magad valamivel!Ismerkedj, barátkozz, lógj a barátaiddal! :)

Zárd le a múltat és lépj túl rajta!Menni fog! :)

24/F

2017. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek... Add el 3 sörért! ;)
2017. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1-es válaszomat javítom: úgy értem te kösd le magad valamivel ami érdekel. :)
2017. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

”Akazd fel magad. Az mindig segít.”

Ez így nem teljesen igaz, mert ha valaki nem akar meghalni és felakasztja magát, akkor meghal. Vagyis ezzel nem segített magának, hanem elb@$*©tt mindent!!!

2017. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki normális választ írt! :)

#4-es: ez egy igazán hasznos tanács, köszi, de azért ennyire nem rossz a helyzet.

2017. febr. 26. 00:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, neked külön köszönöm! :)
2017. febr. 26. 00:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Kösd*

Kérdező: A hármas válaszomat nem szószerint kell érteni, hanem értsd úgy, hogy felejtsd el a fiút és éld tovább az életed! :)

2017. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) először nem esett le, már fáradt vagyok. :D
2017. febr. 26. 00:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Igazán nincs mit.Mindent bele! :)

(2-es válaszoló voltam) :)

2017. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!